Yurtdisinda uni okumak istiyorum ozellikle afrika bilgisi olan ?

Arkadaslar ben yurtdisinda uni okumak istiyorum ama ingilizcem yok once ingilizce ogrenebilicegim yani dil kursu olan bir ulke olsun istiyorum abd ingiltere kanada almanya fransa disinda bir ulke istiyorum bilgisi olan varmi ozellikle afrika ulkelerine gitmek istiyorum ama ingilizce ogrenebilicegim bir ulke olsun hangi afrika ulkelerini onerirsiniz ya da benim sartlarima baska hangi ulke uyar ?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten İngilizce öğrenmek istiyorsan Amerka,İngiltere vb ülkelere gitmelisin.Çünkü diğer ülkelerin konuşmaları fark ediyor.Her ne kadar Asya'da,Afrika'da İngilizce bilen ülke çok olsa da bunların bazı kısımlarda gramerleri,konuşma tarzları ve söyleyişleri farklı...

Malta'ya gitmeyi düşünürsen İngilizce için çok tercih edilen yerlerden birisidir.

Afrika ülkelerinin yaşam şartları da zor bunu da göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Afrika'da doğru düzgün Ingilizce bilen insan yok. Neyin kafasındasın bu saatte.

0|0
    0|0
    • Nasil yok ya arastir cogu zaten ingiliz somurgesi ya ingilizce ya fransizca dilleri , asil sen neyin kafasindasin !

• Beyaz akreplerle gramerçalışırsınız artık, tabii görmekte zorluk çekmezsen :(

Ayrıca bizzat erkek arkadaşım gitmemiş olsa bu kadar bilir kişi vaziyetinde konuşmazdım ama üzgünüm ki tecrübemiz var canım.

• Hicbisey bildigin yok salliosun burada nese cevap atma sen bidaha .

• Cape Town ve Juannessburg dil eğitimi için iki önemli merkez..

0|0
    0|0
    • İngilizce bilmeden kabul ediyolarmi peki ? Ya peki zambiya nijerya fildisi falan oralari biliomusun ?

• 1 yılı 1.500 tl haftalara aylara ya da istediğin şeylere göre değişiyor

• Sadece okul fiyatimi ? Konaklama falan ne kadar peki ?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...