Kızlar bu soru size; bu tarz erkekler neden size itici geliyor?

Kızlar arabesk dinleyen ve eli/boynu dövmeli erkekler size neden itici geliyo ?

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Arabesk hiç sevmem. Başkaları sevebilir ama benim yanımda dinlemesin mümkünse. Dövme severim, o sorun değil :)

0|1
    0|0
  • çünkü itici geliyor

0|0
    0|0
    • arabesk dinleyen erkeği bulursan kaçırma sakın:) şimdikiler kendisi olamıyolar özentiler çoğaldıı :D

• of tamam işte anlamıyorsun..azcık takıl burada 1 lvl sın ilerde anlarsın bu tip muzurluk yapanları tanıdıkça... bu arada ben soru sormadım, kendimi beğendirme derdinde de değilim.

• kendine cici davran...

• bende arabesk dinliyorum sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Ogün sanlısoy mesela :/ Ama seveim ben onu ben de özledim ben de :/

0|0
    0|0
  • şu yöndem tipe bakıosun arabeks tipi yok tam bir asi tipi var arabekten yan etki yapıo normal olarak o yuzden itici geliodurkız asi die yaklasır bakarki karşıdaki bildigin görüntüden ibaret:

0|0
    0|0
  • dövmeli erkeklere bayılırım :D

0|0
    0|0
  • Boyunda dövme itici gelmez ..

Ama diğerleri evet itici *-*

Pek tarzım değil ondandır ..

0|0
    0|0
  • şöyle bir sorun dövmeli değilde arabesk dinleyen gerçekten itici geliyoo arabesk yerine daha hoş şeyler dinleseniz sebebini açklayamıyorum şuan ama bence dinleme :)

0|0
    0|0
  • iticimi? hic sanmiyorum link

0|0
    0|0
  • İtici gelmiyor sevdikten sonra herşeyi kabulümdür

0|0
    0|0
    • ama sevilmiyo işte sorun burada

• Tip en başta gelir,tipin iyi ancak tipten sonra konuşman hareketlerin geliyor.Örnek vereyim beni seven 2 çocuk vardı lisedeyken biri yakışıklı ama kaba saba bir tipti diğeri ise ilki kadar yakışıklı değildi ama konuşmasını bilirdi,iki sene birlikteydim,kaba olanla yürümezdi bile.Kısaca ne dinlersen dinle ne yaparsan yap ama konuşmasını bil kaba olma özenti olma bunlar önemli yoksa arabeskte dinlenir seni kro yapan hareketlerindir dinlediğin şarkılar değil.

• çok iyi demişsin ama konuşma ve hareketlerden kastın nedir açabilir misin biraz tamam bir kıza kaba davranılmaz ama her dakikada canım cicim şöyle böyle olmaz ki

Erkekler Ne Diyor 3

• Arabesk dinleyenlere saygım var, ama çok boğucu geliyor bana mutluyken bile mutsuz

yapıyor adamı bende dinlerim ama efkarlanınca biraz.

Tekno Candır.. Remix, mix, !

Kop Kop 300 - 500 :D

0|0
    0|0
  • egoları var ya, arabesk dinleyen kro olur rock rap dinleyen coooollllllllllllll :D

0|0
    0|0
  • arabesk candır be,

0|0
    0|0
Yükleniyor...