Piyano! Yardımcı olabilecek var mı?

Arkadaşlar piyano almayı düşünüyorum. Akustik kuyruklu olacak, marka olarak herkes Pearl River öneriyor. Fakat Yamaha C serisi de çok iyi diyorlar tam olarak karar veremedim acaba yardımcı olabilecek var mı?

Bu arada bütçe olarak 120 bin TL ye kadar sıkıntı olmaz

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• piano alacak bir kisiye ilk sorum, ne icin kullanacaksin :) yilda bir calmayi deneyip sus olarak mi yoksa calisma amacli mi? seviyen nedir etude duzeyinde?

1|0
    0|0
    • Çalışma amaçlı kullanacağım. Seviye olarak da 2,5 aydır kursa gidiyorum ama biraz yetenekliyim galiba =)

• farklari ses tinilarinda ve tus agirliklarinda :) bir de isin el emegi olusu var. yalniz su var ki, 400 binlik bir pianoya isinamayabilirsin ancak 200 binlik bir pianoya dokundugunda hosuna gider. bu yuzden biraz taniyinca al diyorum , uzaktan sunu alayim diyip de siparis vermek haksizliktir.

• tamam teşekkür ederim =)

Kızlar Ne Diyor 4

• piyano denince aklıma gelen ilk marka steinway&sons olmuştur şimdiye kadar. ancak son zamanlarda konserlerde yamaha markayı da sıkça görüyorum.

bu arada, bu konuda en iyi cevabı etmus'tan alabilirsin diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • 120 bin tlye mi. hm o paraya güzel piyano bulamazsın unut :D

0|0
    0|0
    • bu konuda bir bilgin olduğunu öngörüyorum ve soruyorum. Ne kadar bu güzel piyanolar? =)

• 4 bin 10 bin 20 bin 120 bini şimdi fark ettim :) o parayla hem mükemmel hem tarihi el yapımı bile alabilirsin :)

• 120 bine tarihi kuyruklu bir piano bulmak cok zor :)

• steinway & sons

0|0
    0|0
  • vay be benim org alıcak param yok :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 120 bin tl piyano için bütçe şaka gibi

burası Türkiye mi

0|0
    0|0
  • 120 liraya kaliteli bir şey bulamazsın.

En azından 180-200 lirayı gözden çıkarman gerek.

0|0
    0|0
  • 2000 Euro'ya Yamaha Dijital piyano alman daha iyi bence. Piyano sesi ile 100% aynı ve akor ayarı yapmanda gerekmiyor. Bence başlangıçta abartmamak daha iyi.

0|0
    0|0
  • link

iyi bir piyano ;)

0|0
    0|0
  • sen hayatta 120 binlirayı hiç yan yana gördünmü hadi gördün diyelim okadar paran var bize niye soruyorsun beğenmezsen bitane daha alırsın sıkıntımı:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...