Dejavu nedir ? yaşayanlar kimler ?

Dejavu nedir ? yaşayanlar kimler ? ne gibi şeyler yaşadınız ?

0|0
56

En İyi Kız Görüşü

• o an yaşadıgın olayı sanki daha önce yasamıssın gibi hissediyorsun. arada oluyor bana. bir tuhaf oluyorum. ben bu anı yaşamıştım diyerek duruyorum bir an

0|1
    0|0
    • bazı insanları gördüğüm zaman kız bana bakıyo ben kıza diyom ben b u kızı bir yerden hatırlıyom ama bir türlü çıkaramıyom sanırım böyle bişey :)

• :))) o anda öylee bir sessizlikkk baş ağrısı değil ama donup kalma :) daha bir kaç hafta önce olmuştu çok komikti

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 6

• Daha bir olayı sanki daha önce yaşamışsın gibi hissetmektir. Bunun sebebi beyin bulunduğun ortamın fotoğrafını çeker ve beynin arkasına gönderir. Bu çok hızlı bir şekilde olur. Ancak bazı durumlarda beyin bunu biraz geç yaptığında o anı tekrar yaşıyorum hissi verir. Aslında tekrar yaşamıyorsundur. Bu tamamen beynin fotoğrafını çekmesindeki gecikmeden kaynaklanıyor.

0|0
    0|0
  • Yasadigin birseyi daha once yasamissin gibi hissediyorsun bana oldu bikac kere o anda bildigin donup kaliyorum :D

0|0
    0|0
  • ''Beynin bi' anlığına işlevini kaydedip tekrar çalışmasıdır'' diyor bilim insanları. Bu sebeple bir saniye veya saliseler önce gördüğümüz bir şeyi sanki daha önce görmüşüz hissine kapılırız. Bence haklılar.

0|0
    0|0
  • hergün yaşıyom işten eve evden işe :D

0|0
    0|0
  • Geçen gün yaşadım. İki şoför kavga ediyordu ben de o kavga eden şoförlerden birinin arabasındaydım. Ben bu olayı aynı sözleri yaşadım dedim kendi kendime beynim durmuş gibi oldu bir iki saniye. Sonra of bitsin kavga da gitsek dedim. :))

0|0
    0|0
  • ben çok yaşıyorum dejavu = olayları önceden yaşamış gibi hissetme duygusu ahanda biraz sonra şu olcaktı demeye kalmaz o şey olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...