Eskişehir'de yaşam nasıldır?

yeni geldim. sosyal olarak tavsiye edebileceğiniz olaylar var mi Eskişehirde?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Hayatımda en çok yaşamak istediğim şehir tam bir gençlik şehri çok özgür çok güzel yaşamaya değer bir şehir ne kadar şanslısın

0|0
    0|0
    • yeni geldim herkes senin gibi soyleldi ama ben biraz hayalkırıklığına uğradım umarım zamanla en haklı çıkarsın...

• İnsanın bi şehre alışma süreci zordur ama gidip 1 ay sonra sıkılabilirsin bunu 1 sene sonra anlarsın ama bence çok güzel şehir ya benide bavuluna sıkıştırsana ahahah :D şaka bi yana gitmiştim oraya çok eğlenmiştim tam bi gençlik şehri tereddüt etme bence

Kızlar Ne Diyor 4

• cok sıkıcıymıs oyle duydum:)

0|0
    0|0
  • Kış için ideal değil -20 leri gördü en son

0|0
    0|0
  • Ben eskişehirliyim güzel ya ufacık tefecik herkes birbirine kaynaşık gezilcek çok yer var başkanımız sağolsun çok seviceksin burayı :))

0|0
    0|0
    • Başkandan şikayetçi olan çok. gezme olayı güzel gercekten ama şehrin altyapısı ve şehircilik felaket...

• ben olaya siyasi olarak bakmıyorum kesinlikle ama eksiği çok belediyenin...Sebebi iktidar partisinden farklı olması sebebiyle yatırımın az gelmesi de olabilir belediyenin ihmalide...

• Bi şehre bi belediye bakabilse keske ordan izin cıkmıyor burdan cıkmıyor o konuda eksik te işte yapablcek bişi yok

• Eskişehir modern ve öğrenci şehri yaşanılır biryer yapılcak çok şey var . Yazın çok eğlenceli oluyor . Porsuk çayında konserler oluyor gondollar çalışıyor porsukta gezi turu su yarışları yapılıyor. kent parkta yapay denize gidiyorlar yüzmek için. herkes 222 bara gidiyor geceleri çoook şey var. cafeler dolup taşıyor adalarda :D heryer öğrenci doluyo güzel kızlar çoook yaz gelsin görürsün.

0|0
    0|0
    • geliyor yaz bakacaz artik. dediğin gibi olmazsa yakarım bu şehri...

Erkekler Ne Diyor 6

• sosyallik denilince zaten hayat eşkişehirde ya her yer öğrenci kanıyor, her şey öğrenciye göre ucuz :)

0|0
    0|0
  • Eskişehirde akrabam oturuyor.Kesinlikle harika bir il. Gezilecek çok güzel yerleri var.Tek eksi yönü Yazda olsa geceleri acayip soğuk olması

0|0
    0|0
  • türkiyede yaşanılabilir iller sıralamasına baktığında anlarsın.. kışın b.kun donar ama sosyallik yönünden iyidir.

0|0
    0|0
  • bildigim kadarıyla öğrenci şehri ve kışları cok soguk

0|0
    0|0
  • tam öğrencilik bir yer

0|0
    0|0
  • çoğu anadolu şehrinden daha hareketli

0|0
    0|0
Yükleniyor...