Ahmet Kaya sizin de içinizi titretir mi?

içim nasıl da titriyo şehevi bişey gibi ama değil gibi de çözemedim bu titrekliği ben.

Güncellemeler:
özellikle yakarım geceleri.hay allah.

0|0
2037

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• Hayır..

Hem şarkılarından, hem kendinden hem de hayran kitlesinden, en belirgin ön yargılarımla nefret ediyorum..

2|5
    5|1
  • Titrer.

Ahmet Kaya gibi bir hainin, büyük çoğunluğu pkk için yazılan şarkıları, "kendisini değil şarkılarını seviyorum diyenleri" görünce içim titriyor.

4|1
    2|1
  • halen severek dinlediğim bir şahsiyettir.koskoca sanatçı hürriyet gazetesi ve serdar ortaçın sebep olduğu bir oluşum yüzünden yurtdışında vatan hasretiyle öldü.pkk kampına hiçbir zaman gitmemiştir. pkk işaretlerinin olduğu yerde konser vermemiştir. o bir gazete iftirasıdır.

0|1
    0|0
  • Herkes çok beğeniyor da benim içimi çok titretemedi nedense dinledim de o kadar şarkısını yanlış anlaılmasın siyasi sebeplerden ötürü demiyorum

1|1
    0|1
  • Zerre sevmezdim o herifi.

2|1
    3|2
  • ben hiç sevmem bu yüzden de dinlemem.

2|1
    2|1
  • yaşamadın sen şarkısı bitirir adamı

1|2
    1|0
  • acayip severim ahmet kaya şarkılarını... bana göre türkiyede yerid dolmayacak ve taklit edilemeyecek iki ses var birisi ahmet kaya diğeri sezen aksu... ikisinin de yeri dolmaz...

1|2
    1|1
  • konserde vallahi apoyu özledik diye türkü söyleyen kişi...ne dinlerim nede severim

1|0
    2|1
  • yok yaa pek umrumda değil. ortaköy boğaz falan desen o başka.

1|0
    2|0
  • Titretir özellikle en çok beğendiğim şarkısı Nerden Bileceksiniz Ahmey Kaya hakkında yanlış düşünüyorlar tanımadan kötülediler.

1|1
    2|1
  • ooo ahmet kaya dedin mi,durup düşünmek lazım...onun gibiler bi daha kolay kolay gelmez..

2|1
    2|0
  • hiç sevmem hatta nefret ederim. söverken içim titrer

3|0
    2|1
  • titremek ne demek tüylerim diken diken oluyor dinledikçe..bir Ahmet kaya daha gelmez...

1|2
    2|1
  • severek dinlerim

1|2
    2|1
  • kucuklugumden beri zevkle dinlerm.. amcam sagolsun butun kasetleri vardi koyardi dinlerdik..

1|1
    2|1
  • hemen hemen tum sarkilarini sever dinlerim

1|1
    1|1
  • Eh tabi ki yani :)

1|1
    2|1
  • yakarım geceleri tek kelimeyle süper yaa bi onu seviyorum ama diğerleri o kadar ilgimi çekmedi :S

1|1
    1|1
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 20

• hiç dinlemem hiç de sevmem dinleyenlerden de pek haz etmem açıkcası

3|0
    1|1
  • terröristin allah belasını versin

3|4
    3|2
  • Adamın siyasi hayatı yaptıkları beni hiç ilgilendirmez önemli olan ruhunu yansıttığı şarkıları.

Siz benim neler çektiğimi Nerden Bileceksiniz? Harika.

1|1
    2|2
  • Tüm şarkılarını severek dinlerim.. Kendisini de severim.. Zaten bizim buralı Kocamustafapaşalı aslanım benim.. Ben onun öldüğüne de inanmıyorum zaten... Şarkıları çok duygu yüklü ve çok da güzel yorumlandırailiyor.. Ahmet kaya nın yanına yaklaşabilecek sadece YUsuf Hayaloğlu var.. Başka da yok..

0|1
    1|0
  • Yorumlarda sevmem o adamı falan yazmışlar, biz de kişiliğini sevmiyoruz zaten şarkılarını seviyoruz.

İçten söylüyor, seviyorum şarkılarını ben

1|0
    1|0
  • kendisi sevmiyorum ama parcalarını zaman zaman dinliyorum.

0|0
    2|1
  • titretmesede arada bi dinler kulak veririmm eserlerine

0|0
    2|1
  • evet yakarım geceleri beni benden alır cok guzel.. nerden bıleceksınız de fenaa ..

1|1
    2|0
  • ben onu çok seviyorum tartışmaya bile gerek yok hala dinleniyor burda bile tartışıyoruz :))))))

1|1
    1|0
  • saçlarına yıldız düşmüş koparma anne :)

bazı şarkılarını dinlerim denk gelirsem özeliikle açıp dinlemem :)

1|0
    2|1
  • Hiç sevmem,çevremde çalınmasına da kesinlikle hazzetmem.Terör yandaşına yapılanlar müstaktır,haktır.Onu seveni de sevmem.Tahammülüm yok.

0|0
    0|0
  • Çok severim.

1|1
    1|0
  • evt..kapıyı çarpar gider...sen yanma diye

1|1
    1|0
  • Severim sarkilarini. Kisiligi beni alakadar etmez. Zevk meselesi hosuma gidiyor dinliyorum

1|0
    1|0
  • çok severim.. bazı şarkılarını hep dinlerim hep ayrı bir hava bir güzellik var seside harika zaten..

1|1
    2|1
  • 0|0
    1|1
  • Titreyerek):

1|0
    1|1
  • Severek dinliyorum.

1|2
    2|1
  • kafama sıkar giderim

1|0