18 yas alti uyelerin olmasina nasil bakiyorsunuz?

elbete tek burada degil sanal da yasi kucuk oldugu halde kulanmamasi gereken bircok site var. ama burada 18 yas alti uyelerin olmasina nasil bakiyosunuz? olmalimi?

0|0
6|31

En İyi Erkek Görüşü

• Buradaki bütün cevaplarımda meme kelimesi geçiyor, acaba nasıl etkileniyorlar?

Bence bütün aşığım diyen erkeklerin memelerinin peşinde olduğunu anlıyorlardır, aşkı yok ediyormuşum gibi hissediyorum

Bir de çok saf oluyorlar hemen veresi geliyor 18 yaş altıların

Son olarak cevabı verirken farkettim ki sadece kızları düşünmüşüm, erkeklerden banane lan sdfsf

cayırt

1|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 30

• Hesapları kapatılıyor yine açıyorlar,15.hesabını açan arsız üyeler bile var.. Çoğu 18 yaş altı üye 25 30 yaş olarak kayıt oluyor zaten

0|0
    0|0
  • zeka yaşı çocuk seviyesinde olmasında,

kim gelirse gelsin.

2|1
    0|0
    • #Tam aynısını yazcaktım be reiz benden uzun yaşayacaksın

• bi zararı yok bu tarz siteler insanların dış görüşleri okuyabileceği kavrayabilceği özellliğe sahip birçok kişinin düşüncelerini öğreniliyor.tabi 18 yaş altı biraz fıormalite icabı konulan bir yasak sitenin seviyesini yukarıda tutmak tibden ceza yememek için çıkardılğı büyük ihtimal... nese internet kurallarını çok takan yok(kuralları takan yok) bir sakıncası yok

0|0
    0|0
  • sınır 16 yaş olabilir girlsaskguys'daki gibi

1|0
    0|0
  • Bence onlar için henüz erken özellikle de saçma sapan sorular varken :))

0|1
    0|0
  • olmamalı ama sonuçta kimlik istemiyorlar 18 yaş altı kişiler bile rahatlıkla herşeye iletişim sağlayabiliyor.

0|0
    0|0
  • 18 olsa noılur ki nufus cuzdanı istemiyo ya ama 18 altı olmasın derdim bitmez onların sacma dertleri

0|0
    0|0
  • aslında pek önemli degil burada ahlakını bozcak bir şey dönmüyor sonuçta ayrıca insanların güvenilemz oldugunu ögrenebiliyorlar itiraflarını okuyarakta

1|0
    0|0
  • Yok kantinde otururken bilmem ne gibi şeyleri görünce deli oluyorum tabi ama ne yapacaklar bir yandan onu da düşünüyorum. paylaşacak, öğrenecek abileri ablaları varken ne yapacaklar başka

0|0
    0|0
  • 30 yaşındaki yosmalar ben daha 18 im diyorsa bırakta 18 altı olsun

0|1
    1|0
  • Bilmiyorum ama genel izlenim sadece internetle sınırlı kalmazsak onlar bu yaşta bu teknolojide bizden daha çok şey biliyorlar ve üstünler bizim bu konuştuklarımız bellki onlara saçma bile geliyordur..

0|0
    0|0
  • bazı başlıklar onlar için uygunsuz oluyor,

bence tc kimlik no veya cep no ile kayıt olunmalı.

1|0
    0|0
  • olmamalı.. 17 yaşı tolere ediyorum ama 17 altını hiç affetmem direk şikayet ederim..

0|0
    0|0
  • ilk 6 ay anne sütü önemlidir.

1|0
    0|0
  • 15 yaşındakiler girsin bence. ergenlik çağına girenler.

0|0
    0|0
  • onlar direk sorulardan kendini belli ediyor:d

1|0
    0|0
  • oylama yapılsaydı olmasınlar derdim

0|0
    0|0
  • bence olmamalı

0|0
    0|0
  • Bence olmamalı. Çünkü yazılan konuların çoğu içeriği uygun olmayabiliyor onlar için

0|0
    0|0
  • onlar da insan..

0|0
    1|0
  • 18 yaş altı üyelerin cinsellik bölümene girmemesi lazım bence

1|0
    0|1
  • hepsi ünzile hepsi kardelen

0|0
    0|0
  • bence bir sorun yok ya...

0|0
    0|0
  • salak salak sorular soranda var adam gibi soranlar da problem yok şimdilik

0|0
    0|0
  • Olmaları değil o çocukların iyi yolda gitmeleri iyi bir şeyler öğrenmelerini isterim

0|0
    0|0
  • yan gözle bakıyorum:D

0|0
    0|0
  • takılsın bebeler

0|0
    0|0
  • olmasınlar diyemiyorum. cinsellik kategorisini görmesinler onun dışındakilerde bence sakınca yok.

0|0
    0|0
  • Neden bir sakıncası olsun ki onlarında sorup öğrenicek şeyleri var bence bu sitenin zaten +18 olması saçma sadece cinsellik bölümü +18 üyeler giriyo olabilmesi gerekirdi tabi yine suistimal edenler olucaktı ama mantık olarka bu gerekirdi

0|0
    0|0
  • bu da twitter gibi bir yasak işte.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 18 yaş altı ve evli erkekler çıksın gitsin buradan

0|1
    0|0
    • herşeye maydonoz olanlar da

• Ve demek iki özelliğede sahip demek veya demek sadece1. sadece 2. Yada 1. Ve 2. özelliğe birlikte sahip demek daha anlaşılır olması için matematiksel olarak örneklendirdim de daha ne yapayım :P

• matematik öğrenmelisin.

• Olmaması gerekir,site kurallarına aykırı ve bununda pek çok sebebi var.

Hem 18 yaş altı kişilere uygun olmayan içerikli sorular var hem de 18 yaş altı kişilerin soruları fark ediliyor ve diğer üyeler bundan rahatsız oluyorlar.

0|0
    0|0
  • bence 18 yas altı net kullanımı kısıtlandırılmalı.. cunku onlar ıcın zararlı..

0|1
    0|1
  • kategoriler düzene sokulursa, sitenin seviyesi yükseltilirse, üyelere dikkat edilirse, vs vs.. 18 yaş altı için uygun olur ama aksi durumda kesinlikle 18 yaş altına uygun değil.

0|0
    0|0
  • 18 yas altı degılım sıkıntı yok :D

ama tabı ergenlerden bıktık

0|0
    0|0
  • Onlara doğru yolu göstermeli ve onları şutlamaliyiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...