Odtü işletme okumak istiyorum

odtü işletme okumak istiyorum ama öncelikle ailem ve çevremdekiler buna gülüyorlar sırf işletme olduğu için. sizce bu hedefimden vazgeçmeli miyim yoksa onları dinlememeli miyim?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• kımseyı dınleme,hemde sakın...

bırak odtu ısletmeyı ,odtunun cafelerınde garsonluga talıp mılyonlar var dısarıda... odtu dunyaya acılan kapı,hatta baska bır dunya,dıplomanda odtu yazıyorsa yolun acıktır,ancak kazanmasıda okumasıda zordur,ben yaparım dıyorsan gır baskasının hakkını yeme...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Onları dinleme. Yabancı dil ve kendini geliştirmen önemli ama.

1|0
    0|0
  • odtü yü kazanabileceksen oku derim ama başka üniversite için asla okuma.

ben işletme mezunuyum mecburen okudum. Elimde olsa başak bölüm okurdum. Açıköğretimi olan bölümler tırt benden demesi.

0|0
    0|0
  • odtüye işletmeye puana harcayasıya kadar küçük bir ünüverstede daha iyi bölüme git bence

1|0
    0|0
    • küçük hedefler bana göre değil

• tabi sana göre öyle olabilir senin fikrine de saygı duymam gerekiyor

• abimden biliyorum işletme okudu açıkta kaldı babamınişinde çalışıyo. özel okullarda falan 1200 tl den fazla veren yok. fikir sormussun bende söledim işte. kimseyi dinleme demiş arkadaş. ama dinle bu işin içinde olanlara sor araştır sonucta hayatın kaleminin ucunda. yaptığın hatadan dönemezsin. ben eskişehirde işletmeye yerleşebiliyodum. gitmedim 2 yıllık bilg. programcılığı okuyorum. memnunum şimdiden ekmek yemeye başladım. ama araştırıpta girdim buna. sende araştır

• eger inanıyorsan kimseyi dinleme

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne istiyorsan onu yap, senin geleceğin senin hayalin

1|0
    0|0
  • Odtü de olsa işletmenin hiç bir anlamı kalmadı artık hedefini değiştir

0|0
    1|0
  • Bende ODTÜ genetik istiyorum bu ülkede iş imkânlarının olmamasına rağmen hedeflerinden ve hayellerinden vazgeçme sırf başkaları için geleceğini bırakma onlar bugün güler ama yarın bu bölümü sen bitirmiş olacaksın onlar için bir şey değişmez ilerde bu durum sana zorluk da çektirse kararını sen vermiş olacaksın yanlış yapsan kendin yapmış olacaksın o yüzden vazgeçme umarım kazanırsın booool şans :):):)

0|0
    0|0
  • eğer sabah kalktığında mutlu bir şekilde işine gitmek istemeyeceksen ailenin zamanında sana ne dediğinin bir anlamı kalmaz. okuyacağın okul odtü sonuçta sen bu yolda devam et

0|0
    0|0
  • daha iyi bölüm neden değil de işletme ? işletmecilerin sayısı oldukca fazla başka bölüm seç derim ben..

0|0
    0|0
    • aslında hep hukuk istiyordum ama son zamanlarda bana göre bir meslek dalı olmadığı kanısına vardım ve kendimi geliştirdiğim sürece işletme alanında çok iyi işler bulabileceğime inanıyorum

Yükleniyor...