Sorum bayanlara! iş yerlerinde ve özel yaşamda bayanlar neden bir birlerini çekemez,kıskanırlar?

dikkat ediyorum bayanlara,iş yerlerinde bir birlerini çekemezler. komşuluk ilişkilerinde sürekli bir birlerini çekiştirirler. bunlarda hali ile iş yerinde diğer erkeklere,evlerde kocalara yansır..

kadınların hasetliği yüzünden nedir bu milletin çektiği?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasn hiç işim olmaz öyle şeylerle...

0|0
    0|0
  • yok öyle bişey kimseyle işim olmaz.

0|0
    0|0
    • belki sen öyle düşünüyorsun ama genel böyle.. ve çevresindeki insanlarıda strese sokuyorlar

• ben zaten kedmi söylüyorum herkez farklı

• Ben kıskançlık ne de dedikodu yaparım. Kendimi başkalarıyla karşılaştırmaya gerek duymuyorum. Kendine güveni tam olan insan böyle yapmaz zaten.

0|0
    0|0
  • karşısındaki kişi onun üstüymüşde ondan ... ben kıskançlık yapmam asla ama karşımdaki kişi bana gıcıklık yapsa insandan sayıp konuşmam bile.

0|0
    0|0
    • bir çekememezlik almış başını yürümüş. bıraksan bir birlerini yiyecekler. hali ile buda dışarıya yansıyor. ve sürekli negatif enerji yükleniyor insan!

• rekabet halınde oldukları ıcın

0|0
    0|0
  • bende anlayamadm...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kadın olmak zor zanaat!

0|0
    0|0
  • yaratilislari rekabet cunku kadinlarin :)

0|0
    0|0
    • bari etrafa yansıtmasalar. siteye giriyorum. bloğun önüne kadar bakınıyorum bazen etrafıma. arkadaş fısır fısır konuşmalar , yan bakarak dedikodular. iş yerinde yüz üze iken kikir kikir gülüşmeler. ama arkadan etmediğini bırakmıorlar

• yansitirlar dogalari bu :) oyle kabul et

Yükleniyor...