Neden bütün şarkılar aşk üzerine yazılır ki arkadaslar?

Neden Bütün Şarkılar Aşk Üzerine Yazılırki Arkadaslar ?

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşlar bu kullanıcın iki hesabı bulunmaktadır..soru sormak için burda bulunmaktadır.xper puan kazanmak için kendi sordugu sorulara diğer hesabı olan furkan38 ile en iyi cevap seçmektedir ...bilgilerinize

0|0
    0|0
    • bu xper çok mühim bi şey galiba.o kadar zahmete girildiğine göre.

• bikaç kuruş ve tişört için mi yapılıyor bu vana yardım olayı güzelmiş ama bak bu açıdan siteyi kutlarım.. buket boşver takma çulsuzun derdi tişört ve bikaç kuruş kazanmkmış balım zaten yeternce rezil oldu hem çocuk daha boşver

• ben biraz daha biriktirecem punları hemen vana yardım olarak gönderecem tişört yada başka bişi için değil...ama gerçekten gidiyorsa bende siteyi ayakta alkışlıyorummm

Kızlar Ne Diyor 10

• çünkü çok var aşkı yaşayan aşk acısı çeken aşkın mutluluğunu tadan insanlar yazıyor bilindiği üzre şarkı duyguların tercümanıdır;)

0|0
    0|0
  • hepsi değil ama çoğunluğu aşk üzerine yazılıyor nedenini ben de anlamış değilim insanların başka problemi yok

0|0
    0|0
  • aski degerli kilamk icindir ama deegrsizlesdi artik

0|0
    0|0
  • Öyle uygun gördük.

0|0
    0|0
  • Nalaka

müzikal yelpazen mi dardir kamil

0|0
    0|0
  • Ağlatmak için :(

0|0
    0|0
  • hiç sormadım ama hepsi ayrılık yaşadığı için olabilir.

ilahide aşk üzerine.

0|0
    0|0
  • Tuttuklari icin bence.

0|0
    0|0
  • o yüzden yabancı müzik 4ever.

0|0
    0|0
  • Aşk üzerine yazılmış şarkıları dinlemiyorum genelde bütün şarkılarda aşk üzerine yazılmadı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• rap dinliyorum genelde.pek aşk üzerine olmuyor.

haklılık payın yok demiyorum.Çogu şarkı gerçektende aşk üzerine.aşk şarkıları yazmak daha kolay geliyor demkki. Birde herkes en az bir kere aşık olmuştur.daha çok kitleye hitap etmek daha çok satış yapmak olabilir amaç diye düşünüyorum ben şahsen kendim.

0|0
    0|0
  • kimileri içten yaşadığı duyguları sözlere aktarır ki bunlar en önemli olanıdır kimileri de laf olsun torba dolsun diye yazılan şarkılardır.

0|0
    0|0
  • Her ruh halien göre şarkı var; ama genelde ayrılık üzerine olan duygusallar daha çok tutuyor. Demekki talep bu yönde

0|0
    0|0
  • Bazıları değil..

link

Bıçak sokup, kanırtıyor gece gece...

0|0
    0|0
  • bütün şarkılar aşk üstüne yazılmıyor, sadece youtube' dan şarkı seçip dinliyorsun heralde:)

0|0
    0|0
  • butun şarkılar aşk ıçın değıl bırde cezayı dınle

0|0
    0|0
  • sen neden bütün gün biriyle cıksam veya sevgilim ne yapıyor diye düşünürsün ?

0|0
    0|0
  • Hepsi aşk üzerine değildir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...