Küfretmek Özgürlük müdür?

Siz insanlara kufredin somra buna ozgurluk deyin kufrunuz yasaklanincada ozgurlugumuz kisitlandi deyin. Sizim ozgurlugunuz kufretmekmi!

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Küfür, Kur-an' a göre "gerçeği örtmek" anlamındadır.

Peki gerçeği örtmek özgürlük müdür? İdeal olarak değildir. Ama Türkiye de... Şu şekilde :

AKP açısından gerçeği örtmek, dolayısı ile küfür de bir özgürlüktür. Her tür gerçeği işine gelen şey ile değiştirir, üzerini örterler. Zira akp ve sempatizanları gerçeğe tahammül edemez ve bir hayal dünyası içinde, gerçeği örterek yaşarlar. Bu zihniyetin yönettiği bir ülkede de küfür etmek özgürlüktür. Zira askerler darbeci, PKK lılar barış elçisi olmuş. Küfür değil midir? Özgür özgür ediyorlar işte. Atatürke kudret, Türklüğe küfret, şehirlere küfret, aleviliğe küfret... Hepsi özgür.

Ama sen kalkar da güç sahibine küfür edersen işte o zaman özgürlük olmaktan çıkıyor. RTE hele bir bir küfret bakalım, özgürlük mözgürlük kalıyor mu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Küfür edince bazı şeyler değiştiğini sanıyor insanlar. Bence acımasız aciz kişiler küfür eder.

0|0
    0|0
  • Küfür gibi günler yaşıyoruz hak ediyor bazı şeyler Agzımızdan cıkan o kötü lafları.

0|0
    0|0
  • ergen seni :I

0|0
    0|0
  • Biri beni vursun.. Bunlarla mı aynı oksijeni soluyorum?

0|0
    0|1
  • aynennnnnnnnnnn

0|0
    0|0
  • tabıkı sonuna ksdar sana katılıyorum yanı onlarınkı ozgurlukte bızım kı neee!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Küfretmek acizliktir..

0|0
    0|0
  • değildir başkasının hakkına girmektir

0|0
    0|0
  • herkes etmiyor. özgürlüğümüzü alıyolar.

0|0
    0|0
  • değildir______

0|0
    0|0
  • Özgürlükte küfretmenin alakası yok

0|0
    0|0
  • Seviyesizlik ve saygısızlıktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...