AKP seçmen kitlesini nasıl topluyor?

AKP seçmen kitlesini nasıl topluyor? Profil şu: ya çok cahil, ya kör dindar, ya da ecnebi! Hiç normal bir seçmeni olmaz mı bu partinin?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kurban bayramlarında dedemgilde toplanırız çoğunlukla. Dedem dahil, durumunu ile olan her çocuğu 1 tane koyun alır doğal olarak. Yani 4-5 tane koyun olur kurban bayramı öncesi evimizin önünde. dedem sadece 1 koyunu ağaca bağlar diğerlerini bağlamazdı. Niye diye sorduğumda 1'ini bağlarsan diğerleri zaten kendisi gelir gitmez bir yere derdi..

bilmem anlatabildim mi?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bak taraf tuttuğumdan değil

sadece şu yorumu yapayım diğer partiler neyi es geçiyor da bu sempatizanı toplayamıyor diye sormak lazım halkı neden tavlayamıyorlar acaba

0|0
    0|0
  • Belkide sizin göremeyeceğiniz kadar okumuş,düşünüp kendisi için en iyisini seçebilecek bir seçmen kitlesi vardır.bu şekilde AKP destekçisini aşşağılayan bir yorum yapmanız hoş olmamış.sizin dediğiniz yorumdan yola çıkarsak ülkede baya fazla bu nitelikte insan olması gerekir.bu ülkenin yarısı cahil,kör,ecnebi mı.abartmayın,herkes isteğini sandıkta belirtiyor zaten.lütfen bu konularda üslubunuza dikkat edin

0|0
    0|0
    • 30 senedir istanbuldayım, Türkiyenin en kalabalık şehrinde yaşayan birisiyim ve 15 senedir siyaseti yakından takip ediyorum aksini ispat eden varsa gelsin özür dileyeyim

• sorulsa sölemiyolar ama herkez veriyo oy akp ye

0|0
    0|0
    • konuştuklarım var, konuşmasam zaten böyle bir soru sormam

• birde yaşlılar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bilinçdışı ve Gustave Le Bon üzerine oku, ondan sonra anlarsın.

0|0
    0|1
  • #Bundan sanane biz akp den iyiyiz dersiniz seçmene 0 saygı duyarsınız kör ecnebi ve ya cahil olmak suç mu

1|0
    0|0
    • ecnebiyse gitsin kendi memleketine, cahilse okusun, kör ise açsın gözlerini ben mecbur muyum bunlarla aynı ülkede yaşamaya?

• bu ülke laik bir ülke mi şimdi? kör dindar olmanın kötülüğü bu işte, bana dikta rejimi gelen sana laik geliyor

• #Ben laikliği savunmuyorum ama siz mutlak savundunuz ki o yüzden dedim iş işten geçtikten sonra son pişmanlık neye yarar anlıyacaksın ama geç olacak

#Şu an beni bir akp li olarak görüyosun ama değilim bütün partilerin amacı ortak para yemek ama akp bir yerde fark atıyor yatırımda yapıyor başka da güzel biri gelmeyeceği için bizler b*ku yedik o yüzden hiçbirine günahımı vermem

• allah dememle birlikte bütün oyları topladım

0|0
    0|0
  • diğer partiler koyunlarını nasıl guduyorsa onlarda aynısını yapıyor hepsi bu

0|0
    0|0
  • İyide madem beğenmiyorsun saydığın sıfatları , neden diğer partiler oy toplamak için miting yapıyor. Madem çok akıllılar bir partiye oy veriyor , çıkmasınlar mitinge filan

1|1
    0|0
    • ben CHPliyim hayatımda yani aklım başına geldikten sonra hiç bir mitinge katılmadım, yapılmaması da fikrimi değiştirmez

• ama chp öyle düşünmüyor. cahili dindarı hepsinin oyunu istiyor. senle aynı partiye oy verecek bir cahili ister misin ?

• hükümet ne işe yarar, eğitsin milleti, ecnebileri göndersin ülkesine, gelsin benden oy istesin,

• ben partici değilim ve hiçbir partiye güvenmem ve ülkeyi bölen bir partiye de oy vermem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...