Oz dizisini izleyen var mı?

Oz dizisini izleyenleriniz varsa. İyi kötü yorumlarınızı yapabilir misiniz acaba ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Amerikan yapımı mükemmel bir hapisane dizisidir. Hapiste kendiliğinden oluşmuş ve hapishane içindeki düzeni idareten de olsa sağlayan ve düzeni sağladığı için müdürlerin karışmadığı ilginç bir sistemi anlatmaktadır. Sistem basit: güçlü olan zayıfı her zaman eziyor. İsyan çıkmamasını da sağlıyorlar buna karşılık müdürden güçlü mahkumlar her türlü imtiyazı alıyor. Zayıf olanlar da kah dayak yiyiyor kah haraç veriyor kah tecavüze uğruyor. Her mahkumun ayrı bir hikayesi ve ayrı bir derdi var. Gerçekci ve güzel bir dizi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Büyücüsü olan oz mu?

0|0
    0|0
  • Hapishanede geçen miydi o?

0|0
    0|0
    • yepp aynen öylee

• Çok teşekkür ettim :) başlıcam ben birazdan güzel giderse size de tavsiye ederim

• Oz has adamın dibi bir dizidir diyemicem ilk kez duydum=)

0|0
    0|0
  • bacı kusura bakmada böyle boş anlamsız sorular sorarak güzel soruların üstte kalıp herkesin görmesine engel oluyorsunuz.

0|0
    0|0
  • biraz eski olduğu için görüntüden hoşlanmıyacaksın ama verdiği sosyal mesajlar filan on numara dizidir hatırlatttığın için teşekkür ettim :)

0|0
    0|0
    • Rica ettiim bendee :) başlamayı düşünüyorum ne zamandır ama sıkılıp sıkılmayacağımı bilmiyorum yorumlar güzel başladım gitti o zaman :)

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...