İsmail YK neden beğenilmiyor?

İsmail YK fütursuzca eleştiren bol pantolon giyen tiplerin derdi nedir merak ediyorum?

0|0
10|22

En İyi Erkek Görüşü

• Her nekadar kimsenin hoşuna gitmiyorsa. Ben beğeniyorum.Sesi ve şarkıları çok iyi bence.özellikle şarkı sözleri.Bu adamında imajı bu yani. kimse sevmek zorunda değil zaten.Herkesin fikrinede saygı duymak lazım tabi.Ama şuan sesim güzel diye ortalıkta gezen ne olduğu belli olmayan sanatçılardan kat kat iyi olduğunu düşünüyorum...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Neden beğenilsin?

Ha eleştirenler neden eleştiriyor oda ayrı bir konu. Yapacak işleri "kafalarını yoracakları herhangi bir uğraşları" yok da ondan. Boş beleş bişeyler söyleyip zeki veya zevk sahibi görünmek istiyor olabilirler. Beyni çalışan kişi zaten oturup "şarkıcılar" hakkında o kadar düşünmenin zeka ziyanından başka bişey olmadığını bilir.

0|0
    0|0
  • ismail yk Almanyanın hamm şehrinde dünyaya gelmiş bir sanatçı.Friedrich Nietzsche de ne tesadüf ki Almanya'da dünyaya gelmiş bir yazar ve dilbilimci.Nietzsche'nin düşünceleri ve değeri öldükten sonra anlaşılmış.bence ismail y.k. yi de bu toplum öldükten sonra anlayacak.

0|0
    0|0
  • TR'deki insanlar, kendi zevklerine ve düşüncelerine zıt düşen hiç bir şeye saygı duymuyorlar.

kimse kimsenin yaptığı şarkıyı beğenmek zorunda değil, ama hunharca eleştirme hakları da yok.

ama işte görüyoruz ki tekrar tekrar, Aziz Nesin ne kadar doğru konuşmuş.

0|0
    0|0
  • sanırım ön yargı ve çevreye özentilikten ötürü. iki klip izleyip iki şarkı beğenmeyip aaa bu kötü denir. Yalnız kalsa evde haykırarak söyleyeceği şarkıları sırf aman arkadaşlarımın yanında tek kalmayayım diye. ben sevmiyorum sevilecek nesi var ki denir. Cidden beğenmeyebilir hiç arabesk dinlemeyebilirler ona sözüm yok fakat arabesk sevip sırf şu iki üç hareketli şarkıdan dolayı dinlemiyorum diyen sadece arkadaş özentisidir. Bir de şappur şuppur gibi şarkıları dinleyip beğenmeyen insan hiç slow var mı diye merak etmez mi arkadaş :D o da ayrı bir zekasızlık örneği. Seviyorum çünkü çok iyi arabesk yapıyor ve sayısız enstrüman çalabiliyor. Sanatçı olmak ve şarkıcı olmak arasında fark var. İsmail YK sanatçı. Bazıları şarkıcı sever sadece :) popüler kültür özentisi olmak iyi gelir bazılarına.

0|0
    0|0
  • sonuçta insan

0|0
    0|0
  • beğendiğim parçaları var..

0|0
    0|0
  • Sen nesini beğeniyorsun ki

0|0
    0|0
  • onun da taa ...

0|0
    1|0
  • bas gaza askim bas gaza yok mahalle kzi falan tas gibi hatunlari dikmis 50 kadindan 5 inin begebucegi bol joleli itici bi tip sozler salakca bir anlamiyol popo sallayin kizlar ve bir tane ferrari o kadar

0|0
    0|0
    • Çeksene elini kırıcan mı belini diyenden daha iyi bence

• Haklısın, fakat hip hop Rap falan dinlemem ben o tarzda olduğumu söylemedim Yabancı dinlerim iğneleme yapmaya çalışıyorsun..

• yıllardır gündemde fakat kıyafetleri falan itici .

0|0
    0|0
  • allah belanı versin die sarkı yapan kac tane denyo adam var neyini sevimm

0|0
    0|0
  • benim yüzümüde ismail yk ya benzeten bi arkadaşım var ne alakaysa

0|0
    0|0
  • beğenilmediği için beğenilmiyor işte özel bir sebebi yok yani takma. bu cümleyi bir yerden hatırlıyorum ama :))

0|0
    0|0
  • yaptığı müzikler ve yazdığı sözlerden dolayı bence :)

0|0
    0|0
  • adamın çalmadığı alet yok..helal olsun diyorum

0|0
    0|0
  • melodi hep aynı

0|0
    0|0
  • kiskaniyorlardir..bu sarkilarla bu kadar populer olunca cok dogal kiskanmak

0|0
    0|0
  • sevilmesi için tek bir neden söyle hayranı olucam

0|0
    0|0
  • bir sarkisini begeniyorum - Allah belani versin

0|0
    0|0
  • ben saçma sapan buluyorum ama beğnenen dinlesin bana ne?

0|0
    0|0
  • beğenilecek tarafı mı var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Belki de kızları şarkıda obje gibi gösterdiğindendir, oyuncak bebek, oltaya takılan sazan falan filan...

0|0
    0|0
  • basta sarkilari cok hos geliyordu da artik her parcasi ayni geliyor kulagima ya hep ayni tarz hep ayni melodiler var sanki cok tuhaf ya

0|1
    0|0
  • Eleştirmeyeni ben eleştirirm.

0|1
    0|0
  • İsmail YK 'nın yaptığı şarkıları sevmiyorum ama adam 7 tane müzik enstrümanını profesyonel bir biçimde çalabiliyor. Bunu biliyor muydunuz ?

0|0
    0|0
  • iki saattir onu sevmem için bir neden düşünüyorum ama yok sadece beğendiğim bir kaç parçası var onlarında anısı var ama sesi güzel yani

0|0
    0|2
  • sesine bır sey demem ama adamın tıpı ve sarkı sozlerı sevmemem ıcın yeterlı bır neden..

0|0
    0|0
  • adam bedduayla şarkı yazıyo canın çıksın ,ALLAH belanı versin bide herhalde tuvalette yaptığı şarkılar var dinleyince ııığğğkk oluyo cünkü

0|0
    0|0
  • begenmek için bi sebebim yok. tercih meselesi

0|0
    0|0
  • çünküü kroo :)

0|0
    0|0
  • Sesi güzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...