Kariyer Planlaması yapalım

Bundan 6 yıl sonra kendinizi nerede nasıl hayal ediyorsunuz?

Güncellemeler:
Ben şu an bir kamu kurumunda müdür olarak görev yapıyorum ve 6 yıl sonra emekli olmuş yaşadığım şehirde belediye başkanı olmuş (2019 için şimdiden çalışmalara başladım) ve ikinci kitabımı da çıkarmış olarak görüyorum.

0|0
73

En İyi Kız Görüşü

• bankada müdürlüğe yükselmiş aynı zamanda hukuk fakültesinide bitirmiş

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• koluma kocamı takıp dünyayı gezdiğimi görüyorum. tercuman olmuşum acayip mutluyum felan. hatta uluslararası konuşmaları bile ben çevirmişim. sonra ordayken bir kaç sırra kulak misafiri olmuşum. gizli servis'i çökertmeye felan çalışıyorum. Allam ne kadar ekşınlı yaa!

0|0
    0|0
  • evli mutlu çocuklu

0|0
    0|0
  • Yeditepe Psikoloji bölümünü bitirmiş, toplumda belli bir statü sahibi, kendi ofisimde psikologluk yapan, doktoraya başlamış ve en sevdiği araba olan NİSSAN JUKE'yi almış, çok güçlü bir bayan olarak hayal ediyorum kendimi.

0|0
    0|0
  • Kariyerimin baslarinda tecrubesiz sinifini gecmis ve hirsli, hep basari,basari diyip etrafimdaki guzellikleri gormeyen biri olarak goruyorum. Tabi once okulu bitirmek lazim.

0|0
    0|0
  • yuksek lisansi bitirmis doktoraya baslamis olarak ins :)

0|0
    0|0
  • kendi anaokulumu açmış çocuk cıvıltılarıyla parkta otururken =)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• b*k gibi para kazanıyor olurum diye tahmin ediyorum, eğer ki birkaç seneye hayata kendi isteğimle bye bye demezsem

0|0
    0|0
  • üniversitede eğitim görevlisi olarak görüyorum. bu sene yüksek lisans yaparsam olabilir

0|0
    0|0
  • Yurtdışında.

0|0
    0|0
Yükleniyor...