Atilla İlhan'ın '3. Şahsın Şiiri' adlı şiiri hakkında ne düşünüyosunuz?

Atilla İlhan ın 3. Şahsın Şiiri Adlı Şiiri Hakkında Ne Düşünüyosunuz

Şiir Şöyle Başlıyor

''Gözlerin gözlerime değince.

Felaketim olurdu,ağlardım.

Beni sevmiyordun,bilirdim.

Bir sevdiğin vardı,duyardım

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• mükemmel bi karşılıksız aşk şiiri okuyunca duyulanırım.

0|0
    0|0
  • Atilla ilhan büyük kayıplardan

0|0
    0|0
  • aTTila ilhan olmalı o isim!en sevmediği şeydi hatta atilla denilmesi diye hatırlıyorum.bu şiiride baylırım

0|0
    0|0
    • Şeyma İyimisin Atilla İlhan Allah Allah

• bence olayı bulmuşken aleynıhe delil olarak kullanmayı bil :D haha

• Yok Ya Geçensene Olsaydı İyiydide Valla Zor Geçtim Bırakırdı Beni Konuşsaydık Ben Öyle Demedim Sen Yanlış Anlamısın Felan :D

• bu şiirin benım ıcın anlamı buyuk.3 yıl beraber oldugum sevgılımle tanısmadan once takıldıgım bırı vardı.3 yıl cıktıgım ınsan bana atılla ılhanın bu sııırınınn oldugu kıtabı vermıstı bu sıırın oldugu sayfada gul vardı.guzeldı

0|0
    0|0
  • ''Çöp gibi bir oğlan ip ince,

hayırsızın biriydi fikrimce.''

Çok sevdiğim şiirlerden, özellikle karşılıksız aşk yaşayan birinin sık sık dinlediği şiirler arasındadır. Attilâ ilhan olacak o..

0|0
    0|0
  • çok severım bu şiiri yaa

0|0
    0|0
  • Çok büyük bir üstad kendisi.. Yüreğimin bam teline dokunan, eşsiz şairlerden..

0|0
    0|0
  • süper çok severim ya :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• küçük bir düzeltme yapayım öncelikle atilla değil attila ilhan olacak nayse. şiir bence de çok harika attila ilhan harika bir şair fakat çok uzun dilli bir eleştirmendi :)

0|0
    0|0
    • Atilla Arkadaşım

• yok izmirdeyim ben

• Hımm Ozamn Sen Okulu Bitir Boğaz İçinde Yüksek Lisans Yap Ordada Kal Eminim Ordakilerden Daha İyisindir xD

• bu da benim hosuma gider.. link

0|0
    0|0
  • Şiir olarak güzel ama şahsen zamanında 3. şahıs olmuş biri olarak sevmiyorum.

0|0
    0|0
    • Hangi Erkek Kalmamıştır Ki Dostum iLK Aşkını Hatırlarsa Herkez ;)

• Yok mesele o değil. Ben bana 3. şahıs diyeni de tanıdığım için. Bu şiir bir vesileyle okunduğunda ya da dinlendiğinde çevrendekiler ne tepki verdiğini görmek için yüzüne bakıyorsa...

Yükleniyor...