Ingilizce öğrenmek istiyorum lutfen bilenler yardimci olsun

Arkadaşlar ingilizce öğrenmek istiyorm ama kursa falan gitmeyecegim bu dönem hep evdeyim ve boşum... sizce neler yapmaliyim? Okunusuyla birlikte ogrenmek istiyrm ve biraz aceleciyim sanirim bilenler neler yapmam gerektigini ve nekdr sürede hal olucgni söyleyebilir mi?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Evde ingilizceni hergün sabırla çalışırsan geliştirebilirsın.

Tavsiyelerim:

- iyi bir gramer kitabı ve çok küçük olmayan cep sözlüklerinden al.Grameri kitabı olarak Murat Kurt un English gramer kitabı en iyisidir.

- seviyene uygun hikaye kitaplarını temin et. Hem okuman gelişir hemde yeni kelimeler öğrenirsin. nette penguin readers in kitapları var.

- Gramer çalışmak ve test çözmek için nette bir sürü site var. biraz araştır.

- Youtube da ki ingilizce eğitim kanallarının videolarını izle. Dinleme yeteneğin gelişir.

- Daylight ın genel ingilizce eğitim setini NT, D&R gibi mağazalardan satın alabilirsin. en fazla yüz liradır. Kurstan bile iyi öğretiyor. ( BENCE)

- www.omegle.com en iyi ingilizce chat sitesi. Sapıkta çok, normal insanda. Burada chat yap.

- İngilizce günlük tut. Hergün yaz bir şeyler.

- Kelime kartlarına yeni kelimeler yaz canın sıkıkıldıkça açar bakarsın.

- ingilizce sesli ve alt yazılı filmler izle. Telaffuzunda gelişir.

- Dinleme, okuma, gramer çalışma, yazma ve konuşma aktivitelerinden hiçbirini es geçme. hepsi çok önemli.

Reading yapmak Writting yeteneğini geliştir. Listening yapmakta speaking i. en kolayı okumak yani readingtir. çabuk gelişir. en zoru speaking yani konuşmaktır. en son gelişir. Bu yüzden en büyük ağırlığı listening e ver. Dinlersen duyarsın. Duydukça anlarsın. Anladıkça konuşmaya, üretmeye başlarsın.

Grameri ihmal etme. Ama unutma sadece dil bilgisini öğrenerek konusamazsın. bu motoru bilen bir adamın araba sürememesine benzer.

sabır ve devamlılık düsturun olsun.

Gözünde büyütme.

herkes yapabiliyorsa bende yaparım de ve yap.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bakalım bende calsııyorum yds ye kısmet dıyorum. tam olarak ne ıstıoyn soylersen yardım ederım

0|0
    0|0
  • Biraz paran varsa fono yayinlarinin temel ve ileri seviyesii al. İleride akademik seviyesini de alirsin. Ogrenebilmen icin her turku kaynK mevcut. Ses kayitlari online sinavlar uzktan egitim zaten hocayi arayarak hocaya mail atarak soru sorabilirsin. Kurs'un sonunda meb onayli serifikani da aliyorsun tabi sinavi gecersen. Atasozleri deyimler sozlugu sozlukler her turlu kaynk mevcut

0|0
    0|0
    • Hikaye kitaplari ingilizce Turkce dil bilgisi kitabi...

Kızlar Ne Diyor 2

• özkan çelen videolarına bak

0|1
    0|0
  • Dizi izle alt yazili, faydasini gorurusun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...