Yurt dışında kalan türkleri yerlilerden nasıl ayırt edebiliyosun?

Yurt dışından Türkiye'yi ziyarete gelen türklerin yerli olmadıklarını nasıl anlayabiliyorsun? Şivesinden dolayı mı yoksa başka farklarda mı var? Benim Belçikadan geldiğim hemen anlaşılıyor ve sizin bu konu hakkında düşüncenizi merak ediyorum. Teşekkürler

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• Giyimden, konusmadan, hareketlerinden anliyorlar iste.

Gerci senenin birinde koydeken bayanin biri beni ve kiz kardesimi Turkiyede, koyde yasiyor sanmisti. Yurtdisindan geldigimizi duyunca sasirmisti.

Demekki giyimine kusamina ceki duzen verip oldugun yere ayak uydurursan seninde onlardan farkin yok. Ben o gun bunu anlamistim, cokta mutlu olmustum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Almancıyı 5 km öteden tek bakışta tanırım. Konuşmasına bile gerek yok, saç şekli anlamaya kafi asdsasdfdsa

0|0
    2|0
  • Hal, hareket ve aksan.

0|0
    0|0
  • yerliler kızılderili oluyor ve tüy takıyorlar. ordan anlaşılıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Türkiye'ye geldiğinde hala Belçika'da yaşadığın gibi yaşıyor,giyiniyor ve davranıyorsan elbette fark edilirsin.

0|0
    0|0
    • Giyim tarzımda ne gibi bir fark olabilir ki? Türkiye deki çoğu şehirlerde giyim tarzı konusunda daha ön plana çıkan insanlar var diye düşünüyorum

• Türkiyede şöyle bir şey var her semtte her kıyafet ne yazık ki giyilemiyor.A semtinden giydiğini B semtinde giydiğinde insanı bariz bir biçimde rahatsız ederler.Haliyle yurtdışından gelen insanların bunun farkına varması çok zor.

Konuşmaya gelecek olursak yabancı ülkede yaşayan insanların konuşmalarında ufak farklılıklar oluyor.Bizim ailemizde de var yurtdışında yaşayanlar geldiklerinde bu iki sebeple ağırlıklı olarak ayırt edilebiliyorlar.

• Giyim tarzınızdan konuşmalarınızdan halinizden herşeyden anlaşılıyor işte.

0|0
    0|0
  • Kendimi ayirt edemiyorum, ama keske bir Türk olarak türkiye de dogup büyüseydim diyorum "-"

0|0
    0|0
Yükleniyor...