The Originals izleyen var mı?

The Originals'ı merak ediyorum ancak beni sarar mı sarmaz mı bilemiyorum.. İzleyen var mı, konusu nedir az çok, güzel midir?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Vampir, kurt adam, cadı birleşimi bir dizi. İlgi duyarsan bu tip dizilere efsane bir dizidir. Tabi TVD'nin devamı niteliğinde oyuncular oradan gelme izledikçe anlarsın zaten.

0|0
    0|0
    • sonunda kadar bitirmemiştim tvd yi, 2 sezonun ortasındaydım. ilk onu bitireyim o zaman..

• Klaus muydu neydi, bir onun oynadığını biliyorum ben yanlış hatırlamıyorsam..

• Michaelson ailesinin büyük çoğunluğu var evet.

Erkekler Ne Diyor 1

• güzel dizi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• the vampire diaries'i izledinmi? bu onun devamı niteliğinde. orada köken vampirler var. vampirlerin nasıl ortaya çıktığı(ilk vampirler) bu dizide onu anlatıyo konusu bu. onu izlemediysen pek sarmayabilir canım

0|0
    0|0
    • sağol tatlım.. evet izlemiştim onu hoşuma gitmişti ancak 2. sezonda bıraktım daha da izlemeyi unuttum, diğer dizilere daldım. ama buna bir başlayacağım bakalım :)

• onada bayılıyodum ben manyak gibi izliyodum :) bunda 5 arkadaş var çok yakınlar. kızlardan biri ilk bölümde ölüyo diğer bölümler arkadaşlarına sürekli mesajlar geliyo sadece o kızın bildiği sırları bilen birinden. insan baya bir merak ediyo merakla izliyosun diziyi :)

• ona da başlayayım o zaman madem sarıyor :) teşekkür ettim canım.. ben de sana eğer izlemediysen game of thrones, arrow ve supernatural ı o tavsiye ederim..

• The vampire diaries'tan daha güzel.

0|0
    0|0
  • 1 bölüm izlemiştim, vampir temalı bir dizi.

0|0
    0|0
  • sıkıcı sezon sonuna dogru, konu kıtlıgı cekiyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...