Mobilden girenler sorun yaşıyor musunuz?

Benim telefondanda kaynaklanıyor olabilir,eski sonuçta android değil.Soru cevaplamak istiyorum cevap gör deyince yazdıklarım gidiyor.Başka bir sorunda opera miniden girdiğim için hafıza dolu diyor.Siz sorun yaşıyor musunuz mobilde?

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Benim de android değil, sorun yaşamıyorum.

0|0
    0|0
  • evet evet bende de oluyor mobilden girince.sayfa büyük olduğu için yüklemede zorluk çekiyor .

0|0
    0|0
  • hayır hızlı gayet

0|0
    0|0
  • yoo hiç bir sorun yaşamıyorum. android olmasından da kaynaklanmıyor arkadaşımda corby 2 vardı rahatlıkla girebiliyor mesaj gönderebiliyordu corby den. telefonla , ayarlarıyla, ya da hafıza kartıyla bir problem olabilir..

0|0
    0|0
    • Hafıza kartıyla alakalı değil,internet ve telefon yavaş olduğu için opera miniden giriyorum,sıkıntı telefonla ilgili

• mmm telefonunu değiştirmen gerek. internet artık herşey demek.. kendini kısıtlama :)

• Evet parayı denkleştiremedim,ve ne alacgıma krarsızım

• Benimki iphone sorun yaşamıyorum güncelleme felan olmasın. :/

0|0
    0|0
  • Hayir gayet iyi benimki android ama

0|0
    0|0
  • hayır yaşamıyorum sorun tabletten wifi giriyorum

0|0
    0|0
  • mobilden bağlanmak işkence gibi

0|0
    0|0
  • Hayır hiç bir sorun yaşamıyorum. Telefonun eski olduğu içindir.

0|0
    0|0
  • Evet sorun yaşıyorum sinir bozucu :(

0|0
    0|0
  • İşkence gibi

0|0
    0|0
  • Ben hep mobilden giriyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Mobilde sorun yasamiyorum fakat yinede pc gibi olmuyor.

0|0
    0|0
  • mobil den pek girmiyorum ama girince evet yaşıyorum .

0|0
    0|0
  • android telefonlarda sorun olmuyor. eski telefonlarda sorun olur. çünkü bu site de çok fazla javascript kodu kullanılmış. ve telefonunda ki tarayıcı çoğu javascript kodunu desteklemiyordur. o yüzden sorun yaşıyorsundur. yeni bir telefon alırsan sorun yaşamazsın. ya da site yöneticileri sitenin mobil versiyonunu çıkarmaları lazım.

0|0
    0|0
    • tel 6303i işkence gibi valla bide net yavaş,bi android gerekli ama para yok :)

• pek sıkıntı yaşadığım söylenemez ama mobil bir versiyonu çıksa hiç fena olmazdı

0|0
    0|0
  • benim android rahat ama yazarken dokunmatik olduğu için elim yanındaki tuşlara da gelebiliyor sonra sil tekrar yaz

0|0
    0|0
  • Note 2 gozunu seveyim :D

0|0
    0|0
  • Telim xperia z1,pc den daha rahat :)

0|0
    0|0
  • Hafıza dolu demesi sorunu belli ediyor zaten mobilden sorunsuz girebiliyorum.

0|0
    0|0
  • Mobilim simdiye kadar bir problem yasamadim

0|0
    0|0
  • girmiyo canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...