Güzel bir film önerebilir misin?

Arkadaşlar bana fantastik, gerilim yada korku içerkli güzel filmler önerebilir msn?

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• donnie DArko

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Johny English 2

0|0
    0|0
  • fury türkiyede gizli kuvvet olarak birkaç gün gösterimde kaldı ancak gizli servis tarafından filmin tüm kopyaları toplatıldı.gizli servisin çalışma şeklini deşifre eden bir filmdi.ancak gizli servis filmin yapımcısı ve bazı oyuncularını öbür dünyaya transfer etti.yani çok korkunç bir film.internette belki bulursun ancak filmi izlerken gizli servis te seni izler gerekli görürse boomm

0|0
    0|0
  • film değil de dizi kv bu gece de var

0|0
    0|0
  • I know what you did last summer.

0|0
    0|0
  • "IT" çok güzel bir filmdir tavsiye ederim.Aynı zaman da Stephen King'in O isimli romanından uyarlanmıştır.

0|0
    0|0
  • Inception izle ilk sıkıcı gelir ama sonunda hadi ya böyle film mi bırakılır devamı yok mu diye kendi kendini yiyeceksin bence, bana öyle olmuştu :)

0|0
    0|0
    • Devamı yok diye kendmi yiyeceğim bi film istemyrm sonra deli olyrmm:)

• En merak edilen yerde kesmek christopher nolan ' ın tarzıdır. Ama en güzel filmi diyebilirim. izlemeni tavsiye ederim :)

• az önce yüzüklerin efendisi yüzük kardeşliğini izledim defalarca daha izleyeceğim tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • 21 --- hosuna gidicek emin ol ;)

0|0
    0|0
  • One Day.

0|0
    0|0
  • Scott Pilgrim vs. the World

0|0
    0|0
  • Underworld ...

0|0
    0|0
  • the sign

0|0
    0|0
  • tanrıların savaşı yeni cıktı güzeldi.

0|0
    0|0
  • narnia günlükleri

0|0
    0|0
  • sihirbazın çırağı

0|0
    0|0
  • Bir alışverişkoliğin itirafları.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• musallat korku gerilim, gerçekten korkarsın yani hatta artık wcye bile yalnız gidemezsin:)..saklambaç (robert de niro) korku,av mevsimi(cem yılmaz,şener şen) gerilim bu film güzel değildir diye düşünüyordum ama çok güzel,çok farklı sonu olan bir film ..siyahlı kadın da güzel bir korku filmi.zindan adası (leonardo di caprio)korku ve gerilim,tutankamun fantastik korku,sihirbazın çırağı (nikolas cage ), kehanet (nicolas cage), fantastik.indiana johnsun en son filmi var ..ya yine var ama bunlar yeterli bence:)

0|0
    0|0
    • zindan adası gerçkten manyktı ya :) kehanetide izledim ama ilk olarak sihirbazın çırağına bakıcam sanırım teşekkr ederm:) sanada in time'ı ve adalet peşindeyi tavsiye ederim. Özellikle in time bu filmde para diye birşey yok insanlar ömürlerindeki zamandan ödiyorlar birşeyi çok güzel izlemeye değer filmler

• adaletin peşindeyi izledim güzeldi .diğerini izlicem saol

• Tepenin Gözleri

28 gün sonra

Öldüren Sis

Cehenneme Bir adım

Hayvan Mezarlığı

0|0
    0|0
    • öldüren sisi beğenmedim ama cehenneme bir adım güzeldi

• Yok Yok gerçekten sonu çok güzeldi ama orta kısımlarını izlerken ben sıkıldım ya :)

• he olabilir durağan kısımları vardı filmin ama yani güzeldi:)

• deep blue sea

my bloody valentine

(gerilim)

0|0
    0|0
  • The Changeling

Stir of Echoes

0|0
    0|0
  • Gerilimse davetsiz ve evdeki dusman diyorum. Bayilcaksin.

0|0
    0|0
  • köpek balığı

0|0
    0|0
Yükleniyor...