Hayatta en hakiki mürşit ilimdir sözü kimindir?

Hayatta en hakiki mürşit ilimdir sözü sizce kime aittir.? Ve neden.?

• Hz.ali
    36% (5)65% (17)55% (22)Oy Ver
  • Atatürk
    64% (9)31% (8)42% (17)Oy Ver
  • Ikiside değil.
    0% (0)4% (1)3% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• atatürkün sözü. neden yok o söylemiş çünkü.

0|2
    1|2

Kızlar Ne Diyor 7

• ulu önder Atatürk, hatta ilkokulların duvarında yazılıydı

0|2
    0|2
  • şaşırtmaca sorusu mu bu acaba? hepimz atatürk diye biliyoruz ama acaba hz alinin sözünü aktarmış olabilir mi? bunu mu göstermek istedin bize?

1|1
    0|1
  • Atatürk en ilimli insandı

0|1
    0|0
  • atatürk

0|2
    0|2
  • Atatürk, bizim okulda büstün üstünde yazıyor

0|2
    0|2
  • atatürk

0|1
    0|0
  • Atatürk

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Mustafa Kemal Atatürk ün sözüdür.

0|2
    0|2
  • Kimin olduğunu zaten bilmeyen yoktur.Mürşitin anlamı ise hatırladğıma göre doğru yol, doğru yolu gösteren anlamında idi ve de bu doğru yolu bulabilmek için de insanın aklını kullanması gerekir ve gerçek dışı şeylerin ub doğru yolda bilime sokulmaması gerekir.İnsan aklı ile sorgulamalı ve doğruyu bulmalıdır; bu nedenle de Mustafa Kemal; en doğru yol gösterenin bilim olduğunu söylemiştir.

0|1
    1|0
  • atatürk söyledi ama neden cevabını bildiğin sorular soruyorsun ?

0|1
    0|0
  • Atatürk yazıyordu en son gördüğümde. Ben onların yalancısıyım, sorumluluk kabul etmem.

0|2
    0|2
  • Mustafa Kemal'in diye bilinir.Hayatta en hakiki mürşid ilimdir yazar altında M.Kemal Atatürk yazar ama o sözün gerçek sahibi H.z Ali (R.A)'dır.

0|1
    0|0
    • +1

HAKLISIN.

ama bilen konuşmuyor. ağzı olan konuşuyor. ağızlarını kapatamazsınki. sonuçta yalandaroğluda konuşuyor

• hz ali zamanında ilim mi vardı cölün ortalık yerinde

0|1
    0|2
  • Hz. Ali'ninmiş.

0|2
    0|2
  • Atatürk

0|2
    1|2
  • M. Kemal Atatürk söyledi diye biliyorum ama kesin bi şaşırtmaca falan var galiba.

0|2
    0|1
    • ben google amcadan araştırdım da sordum. şüphe duyacağına sende araştır güzel kardeşim.bu önemli sözler şüphe kaldırmaz. galiba ile yaşanmaz.

• En hakiki mürşit ilimdir. M.Kemal Atatürk

Hayatta en hakiki mürşit ilimdir. Hz. Ali'ye aitmiş. Şüphe duymadım bi şaşırtmaca var dedim evet varmış.

• Atatürk...

0|2
    1|2
Yükleniyor...