Aileden ayrı ilk tatilim olucak nereleri önerirsiniz

ailemden ayrı arkadaşımla tatile çıkıcaz. şehir fark etmez biyer belirlemedik otel butik otel fiyatları uygun güzel yerler önerirmisiniz

0|0
10|40

En İyi Erkek Görüşü

• ucuz, güzel ve romantik...

Bodrum Turgutreis'te devremülk kiralayın... hem ekonomik olur hemde her gün başka bir yere minibüs ile yarım saat bir saatte gidersiniz.. Akyarlar, bitez, gümüşlük, yalıkavak, gündoğan, göltürkbükü... geceleri de yine minibüs ile bodruma gider eğlenirsiniz..

Antalya adrasan.. sıkılırsanız 1 saatte kemer, alanya, antalya...

yalnız gittiğiniz yer neresi olursa olsun.. kaldığınız gün kadar para verin.. baktınız ki sıkıldınız atlayın otobüse başka yere geçin..

şimdiden iyi tatiller...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• aranızda arabası olan varsa yola çıkın sadece,

bir orada bir burada durup anı yaşamak en keyiflisi,

illa bir yer olsun diyorsanız

eğlence düşkünü iseniz kemer,

para varsa çeşme,

eğlence düşkünü değilseniz kendi kendinize de eğlenmeyi biliyorsanız enez.

3|0
    0|0
  • ne tarz seversin mali durum nasıl? eğlencemi dağmı denizmi karışıkmı nasıl istiyorsun

1|0
    0|0
    • çalışıp biriktircez hani çok yokta yinede fena değil maddi durum. eğlenmek istiyoruz kafa dağıtmak

• lys geçsin yani haziran civarı inşallah

• haziran sonu yapalım ama temmuz civarı olmasın çok sıcak oluyor ıstakoz gibi yanarız :)

• antalya tarafı nispeten daha uygun ama kemer tarafı eğlencenin tadını daha güzel çıkarableceğiniz bir yer hatta kadirin ağaç evleri diye bir yer var tamamen gençlerin akın ettiği bir yer

1|0
    0|0
  • Antalya Olympos (arkadaslarınla geliyorsan gel ama alışık olmayanlar için tek başına çekilmez) :D

1|0
    0|0
  • Tek geceliğine Amsterdam a git

1|0
    0|0
  • Nasıl bir arkadaş ile çıkacağına bağlı ama bence en güzeli profesyonel tur şirketlerinin her şey dahil programından faydalanın...

1|0
    0|0
    • bağlı kalmak sıkar bizi. biz kafamıza göre takılmayı istediğimiz yere gitmeyi seviyoruz yinede teşekkürler :)

• O zaman sahil kenarı ama bir taraftan da gelişmiş bir yerlere gitmek lazım. Eke - Akdeniz kesişimi bir yer olabilir... :)

• Sizde kampa gidin gençlerin gittikleri kamp tarzı.İçinizden gözlüklü olanı ölsün sizde onu ararken teker teker dökülün. Sonra sizinde filminiz çekilsin :S

1|0
    0|0
    • o değilde kamp fikri iymiş aslında teşekkürler

• Şaka bir yana otelde geçirdiğiniz zaman ve yapabileceğiniz faaliyetler sınırlı en fazla havuza denize girceksiniz maximum gece diskoya gitceksiniz. Ama kamp hem doğal ortam hemde tamamen size ait bir ortam :) Kamp fikri cevabı yazdıktan sonra banada iyi geldi :)

• Kendine dikkat et yeter :-)

1|0
    0|1
  • suriye...ya da ırak

1|1
    0|1
  • Para sıkıntı değilse araba kiralayın batı şeridinden yardırın. 2 gün biyerde 2 gün bir yerde kalırsınız.

1|0
    0|0
  • TARİHİ YER OLARAK ŞANLI URFA GÖBEKLİ TEPEYE GİDEBİLİRSİN... UNESCO TARAFINDAN KORUMA ALTINA ALINDI... O TEPENİN ALTINDA ŞEHİR VAR.. ORALARI GEZ..

0|1
    0|0
    • gezmek değilde daha çok eğlenmek kafa dağıtmak istiyoruz

• senin nasıl eğlenmek istediğini bilmiyorum.. ozm termal otellere git.. yalova güzel.. bolu ya da farklı iller

• ayvalık altınoluk güzeldir deniz ve kumsal olarakta iyidirbenim favorim sarımsaklı pilajı otel fiyatlarıda makul akçay da guzeldir ama denizi pis

0|0
    0|0
  • ne tarz bir tatil seviyorsun toprak ona göre öneri yapıcam

0|0
    0|0
    • sakin romantik biyer istiyorum aslında. erkek arkadaşımda gelicek. fethiye var aklımda

• Anladım Antalya olypos u biliyor musun peki ? hiç geldin mi bence tam aradığın yer orası..

• Ben yazları Alanyada oluyorum,. Güzel yer,tavsiye ederim sizede

0|0
    0|0
  • fethiyede gençlik kamplarına giderseniz en iyi vakti orda geçirebilirsiniz tabi doğa sporlarını seviyorsanız :) fiyatta 1 hafta 400 tl gibi cüzi bir rakam

0|0
    0|1
  • Mersin'e gelecek olursanız burayı tavsiye edebilirim size. link

Şimdiden iyi tatiller :)

0|0
    0|0
  • Side antik kente gidebilirsin kuzum tamamı butik oteldir.

0|0
    0|0
  • aklından ne geçiyor

0|0
    0|0
  • Kuşadası Güzelçamlı diyorum. Türkiye'nin en temiz plajı orada diyebilirim. Hem gece eğlencesi hem gündüz aktiviteleri konusunda çok güzel bir yer.

0|0
    0|0
  • Marmaris bence cok guzel bir gece hayati var ve kumsallari denizler gemi turlar vb gezilcek yer cok.

0|0
    0|0
  • Memleketim gibisi yok :)) Fethiye candır.

0|0
    0|0
  • Çeşmeye gitmeni israrla tavsiye ederim.

0|0
    0|1
  • Antalya Belek tarafı çok şirin.

0|0
    0|0
  • pansiyonda olabilir şahsen

0|0
    0|0
  • Çeşme güzel

0|0
    0|0
  • Kemere git reyiz. Uygun yerler bulunur

0|0
    0|0
  • kafa dinleyeyim diyorsan gökçeada çok güzel

0|0
    0|0
  • Balıkkesir ocaklar köyü :D

0|0
    0|0
  • Adana gülpalas:)

0|0
    0|1
  • alaçatı tabikiiii :)

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 10

• çok eğleneiceksiniz benden söylemesi :) önerim çeşme

0|1
    0|0
  • Mutlaka gece hayatı yapın ve ailenizin yanında yapamıycaklarını yap ben ilk tatilimde öyle yapmıştım.

0|0
    0|0
  • Akçay , ayvalık taraflarını öneririm. Hem uygun hem eğlenceli olur.

0|0
    0|0
  • antalya güzel bence sezon da başladı sanırım (y)

0|0
    0|0
  • Balıkesir altınoluk :)

0|0
    0|0
  • kesinlike bodrum

0|0
    0|0
  • Mersin-Anamur deniiz kuuum güneeeeş

0|0
    0|0
  • Ohhh kopuşlarda olcksınız yani ohh ne güzel hayat katliam yaratasım geliyor :-(

1|0
    0|0
    • bende öyleydim ilk defa şansım yaver gidiyor gibi :)

• Başka taraflara gitmesin de tatlım ya daa amn nereye giderse gitsin koy ver gitsin :-) :-)

• çıkma bence, it kopuk yayılmış etrafa

0|1
    0|0
  • marmaris ya da fethiye

0|1
    0|0
Yükleniyor...