Sizce müzik zevkim nasıl ?

Melankolik rap, bazen underground dinlerim. Hiphop olarak en çok dinlediklerim eminem,tupac melankolik rap olarak taladro azap hg canfeza dinlerim. Pop bek dinlemem. Sizce müzik zevkim nasıl ? Bazıları kezban falan diyor bunları dinlediğim için ne alaka anlamadım

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kezban mı diyorlar ahahahaha. Ulan tupac dinlemeyen adam bıraksın yaşamayı.

Keep ya head up dinlemeyen kişi kendine rapçi demesin bence.

Ben de o kafadanım merak etme Tupac,eminem,vinnie paz,rakim,dre,snoop dogg,nwa,big l,biggie akar.Bu adamların hayatlarını araştırın da gelin hele laf atmayın sana puanım 5 :)

Türkçe rap'de Sagopa'dan da tat al derim, canfeza da iyidir :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Az da olsa dinlediğim tür ve kişilerdir. Müzik zevkin hakkında gelecek yorum ve düşüncelere aldırış etme. Çünkü bu senin zevkin ve senin zevk aldığın tonlar başkasına olumsuz yansıyabilir.

-Bir müzik türü yüzünden kimseye kezban damgası vurulmaz

-Günümüzde espri olsun veya laf olsun diye gelen geçene kezban diyenler kaçınılmazdır.

cut.

1|0
    0|0
  • her kişinin müzik zevki farklı , ben rock tarzı dinliyorum senin dinlediğin tarzı dinlemiyorum. senin için senin dinlediğin müzik zevki kötü diyemem. kendi zevkin sonuçta eğer ki sen memnunsan güzeldir o zaman.

1|0
    0|0
  • zamanla değişir. bu yasta olur öyle

0|0
    2|1
  • joker, allame, pit10 bunlarıda dinlio musun? ben rap müziğe gönül versemde her türlü müziği dinlerim herkes bu sözü söylüyor ama gerçekten öyle. arşiv yapmak istiyorum orijinal albümlerden ama para sıkıntısından dolayı bir çok şeyi erteliyorum.

2|0
    0|0
  • berbat son derece.

0|0
    2|2
  • Bıde sagopa dınlesen tam olur :D super muzık zevkın

1|0
    0|0
  • Rap'i müzik kategorisine koymayı mantıklı bulmuyorum ben. Melodisi bile yok.

0|0
    1|0
  • saçma sapan bişey

0|0
    2|2
  • Benim müzik kulağımla uyuşuyor.Bu tür şeyleri başkalarına sormak saçma mutluysan devam et.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Tupac dinliyorusan sana kezban diyenler utansın dsfds

2|0
    0|0
  • yuh asıl onlşarı diyen kezban benim dinlediklerimle aynı yani sagopa kajmer fanıyım ben özellikle ama canfeza taladro azap hg falan çok iyi.rap dinleyen adam candır be.müzikte nirvanaya ulaşmışın boşver o sana kezban diyen arsız bela eğilimli insanları.

1|1
    0|0
  • kezbanlikla ne alaka, iyi bence

2|0
    0|0
  • ben bu tur muzıkler dınlemıyorum ama senın zevkın.

bişi demek düşmez.

zevkler ve renkler tartısılmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...