Filmi yapılsa dediğiniz romanlar nelerdir?

Okuyupta çok beğendiğiniz eseler vardır mutlaka. Ve bu eserler keşke sinema eseri oalrakta ruh bulsaydı dediğiniz kitaplar-öyküler nelerdir... Mesela ben, puslu kıtalar atlasının filmini izlemeyi isterdim.

0|0
88

En İyi Kız Görüşü

• kuyruklu yıldız altında bir izdivaç

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Budala için düşünmüştüm yapılmış zaten izlemeye çalışınca sarmadı bence roman roman olarak kalmalı karakterlerin okuyanın kendi zihnindeki,hayalindeki özellikleri bozulmamalı

0|0
    1|1
    • sadece karakterler de değil dçevre kısaca herşey kişinin hayalindeki gibi kalmalı derim

• anna karamila

1|0
    0|1
    • OFFFFFFFFFFF İNAN MIYORUM YAHU... Anna Karenina olmasın bu dediğin sakına... yazık... ne yazık ki Anna Karenina romanının filmi yapıldı...Üstün cahillik örneğin için tebrikler...Hem adını bilmiyorsun hemde okumamışsın kulaktan dolma yazmışsın...sevgiler sana...

• :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((888888888888888sekizsekiz

• gece gece buralarda sesli sesli şey ettirdin beni flo2 :

• şibumi ama kştabını 2 yıl önce okumama rağmen şimdi filmi olsa yinede beklentilerimi karşılamaz

0|0
    0|0
  • puslu kıtalar

0|0
    0|0
  • S.King Karakule beklemedeyim hala olacak demişlerdi ama bakalım

0|0
    0|0
  • Melekler ve Şeytanlar diyordum eskiden çıksın falan, çıktı. Dahada roman okumadım öyle.

0|0
    0|0
  • Soru başlığını görünce Puslu Kıtalar Atlası aklıma geldi ama geç kalmışım; benden önce söylemişin.

0|0
    0|0
  • sil baştan derdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• link bu kitap çok güzeldi filmi yapılsa diye geçti içimden okuduktan sonra.

0|0
    0|0
  • benim hayat hikayem tam flimlik benimkini yapsalar acaip tutar..

0|0
    0|0
  • puslu kıtalar atlası iyi fikir gerçekten bir de grange siyah kan diyorum

0|0
    0|0
  • olasılıksız ve empati.. ikisini de çok beğenmiştim ve beyaz perdede görmeyi isterim :)

0|0
    0|0
  • s.king-mahşer

hakan günday-az

0|0
    0|0
  • ateşböceği yolu keşke filmini çekseler çok güzel kitap

0|0
    0|0
  • Sevimli küçük yalancılar.

0|0
    0|0