Reklamı çok beğendim. Siz ne dersiniz ?

Akp'nin bu reklamı olay yaratıyor. Sizce nasıl ? link

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• kızlı erkekli direge cıkıyolar :/

3|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• bencede cok guzel. yapanı dusunenı tebrık ederım

1|0
    0|0
  • çok beğendim...

1|0
    1|0
  • Bende çok beğendim... On numara :)

1|0
    0|1
  • kahrolsun islamı sömüren akp ve ona oy veren koyunlar

2|1
    1|1
  • izlemedim ama kesin çığır açmışlardır. asjhjhs

0|0
    0|0
  • Gizli mesajlar olsa da güzel olmuş

1|0
    1|0
  • brad pitin world war z filminde zombilerin israildeki utanc duvari denilen duvara tirmanma sahnesinden alinti oldugunu dusunuyorum :D

0|0
    0|0
  • Güzel reklam çekemiyorlar Ama sarıgülün baş örtülü rus oynatmalarına ses yok :)

1|0
    1|1
  • Akp nin hiç bir şeyi hoşuma gitmiyor inandırıcı gelmiyor hayatları üç kağıt yalan

0|0
    0|0
  • Valla adamların yeme biçimini çok beğendim,harbi iyi yiyolar ha.Hayat bunlara güzel.

0|0
    0|0
  • aynen cok guzel

1|0
    1|0
  • adam yiyor ama yatırım yapıyor diyen bir zihniyet. ses kaydı çıktı kendini aklayamadığı halde bu kadar halk nasıl hala hüloğğ diyor şaşıyorum.

televizyona çıkıyor sorular gazeteciler belli zaten. pısırıkları topluyor. onun istemediği bir soru asla sorulamıyor.

neden tübitak görevlilerini görevden aldın sorusu sorulmuyor

ya da sayın başbakan madem suçsuzsunuz mahkemede kendinizi bağımsız :) yargının önünde aklayın denmiyor . ee 13 saat günde akp , 45 dk chp 2 dk mhp yayınlanırsa halk gerçekleri tabi ki bilemez.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah belalarini versin hirsiz din tuccarlari. Bi kac ay once "her yerde istiklal marsi okunmasin" diyenler simdi istiklal marsiyla propaganda yapiyor. Nabiza gore serbet. Marsimizi alet ediyorlar kirli oyunlarina

2|1
    0|0
  • İlk izledim hoşuma gitti. Bayıldım hatta. Sonra sonunda akepe çıktı off çektim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...