Ak parti değilse hangi parti?

millet akp'ye haklı olarak veryansın ediyoruz ancak siz bir alternatifi olduğuna, oy vereceğiniz partinin yolsuzluk yapmayacağına gerçekten inanıyor musunuz. ve sizin için alternatif nedir?

• Mhp
    30% (3)45% (10)41% (13)Oy Ver
  • Chp
    40% (4)36% (8)38% (12)Oy Ver
  • Bdp
    10% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • Dsp
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Saadet
    20% (2)19% (4)18% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de kaç parti var ?

Peki bu partiler hakkında ne biliyorsun ?

Hiçbir şey bilmediğini biliyorum.

3|1
    0|0
    • çok biliyosun. soru sorma, soruya cevap ver.

• soruyu anlamamışsın öyleyse. sorduğum şeyle alakalı bir cümle göremiyorum yukarıda.

• Sorunu fazlasıyla anladım. Sense cevabı anlayamamışsın ya da anlamak istemiyorsun. Büyük ihtimal ile anlamak istemiyorsun. Çünkü bilmediğine dair bir durum mevcut ve bunu ifade etmekten çekiniyorsun.

Erkekler Ne Diyor 11

• benim partim mhp... çok şukurkı hakkında saıbe olan bırı olursa partıden atıyoruz gıt aklanırsan yıne gel dıyoruz,varmı boyle bıldıgınız baska parti?inadına mhp ,inadına islam ve inadına atatürk türkiyesi..

1|3
    0|0
    • ya kürtler ve diğerleri?

• partiden bahsetmiyorum. ama mhp'nin onların hakkını ne kadar savunacağını soruyorum sana

• bu ülkede türkünde kürdunde esıt hakkı vardır aksını ıddıa eden terorıstdır desem yeterli olurmu?

• Saadet partisi.

1|0
    0|0
  • Chp olsa aslinda iyi olurdu ulkenin gelecegi icin ama Halk verdi kararini :) ama suna inaniyorum halkin torunlari oy vercek bir cumhuriyet bulamicak

0|0
    0|0
  • ak parti değil akp o...hem hangi parti olursa olsun akp olmasın tek ne olursa olsun.

1|0
    0|0
  • Hırsızların yerine gelecek birileri bulunur,hırsızları atalım gerisi kolay.

2|0
    0|0
  • şıklarda olmadığı için mhp dedim ama Büyük Birlik Partisi MHP ve Saadet Partisi diyeyim.

0|0
    0|0
    • pardon cümle eksik kalmış. şıklarda BBP olmadığı için MHP dedim.

• Mhp de Chp de yapamaz bu saatten sonra. Baksanıza cemaat her yerde kadrolaşmış. Kimse yemez yani öyle bişey yapmaya. O yüzden chp mhp diye ayrılmak saçma.

0|0
    0|0
  • MHP olarak işaretledim fakat şuanda gerçekten bu ülkeyi yönetebilecek bir alternatife sahip parti olduğunu düşünmüyorum bu yüzden halen AK Parti diyorum.

0|0
    1|3
  • cemaatşu anchp ile yola cıkmaya yolsuzlugunu onunla yapmak için adım atıyor

saadet diyorum

0|0
    0|0
  • saadet yapmaz heralde

0|0
    0|0
  • yolsuzluk yapmayacağına inandığım tek parti MHP

1|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Yaparsa o da degistirilir. Hirsizligi legal gostermek senin dedigin ve cok tehlikeli

1|0
    0|0
    • beni kimsenin savunucusu olarak göstermeye çalışmayın. sadece durumun vahametini ortaya koyuyorum.

• Bbp verirdim

0|2
    0|0
  • iyi insanlar icin iyiler kazanacak,
    Saadet kazaninca Türkiye kazanacak 👍

0|0
    0|0
Yükleniyor...