Ak parti değilse hangi parti?

millet akp'ye haklı olarak veryansın ediyoruz ancak siz bir alternatifi olduğuna, oy vereceğiniz partinin yolsuzluk yapmayacağına gerçekten inanıyor musunuz. ve sizin için alternatif nedir?

• Mhp
    A seç
  • Chp
    B seç
  • Bdp
    C seç
  • Dsp
    D seç
  • Saadet
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'de kaç parti var ?

Peki bu partiler hakkında ne biliyorsun ?

Hiçbir şey bilmediğini biliyorum.

3|1
    0|0
    • çok biliyosun. soru sorma, soruya cevap ver.

• soruyu anlamamışsın öyleyse. sorduğum şeyle alakalı bir cümle göremiyorum yukarıda.

• Sorunu fazlasıyla anladım. Sense cevabı anlayamamışsın ya da anlamak istemiyorsun. Büyük ihtimal ile anlamak istemiyorsun. Çünkü bilmediğine dair bir durum mevcut ve bunu ifade etmekten çekiniyorsun.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• benim partim mhp... çok şukurkı hakkında saıbe olan bırı olursa partıden atıyoruz gıt aklanırsan yıne gel dıyoruz,varmı boyle bıldıgınız baska parti?inadına mhp ,inadına islam ve inadına atatürk türkiyesi..

1|3
    0|0
    • ya kürtler ve diğerleri?

• partiden bahsetmiyorum. ama mhp'nin onların hakkını ne kadar savunacağını soruyorum sana

• bu ülkede türkünde kürdunde esıt hakkı vardır aksını ıddıa eden terorıstdır desem yeterli olurmu?

• Chp olsa aslinda iyi olurdu ulkenin gelecegi icin ama Halk verdi kararini :) ama suna inaniyorum halkin torunlari oy vercek bir cumhuriyet bulamicak

0|0
    0|0
  • ak parti değil akp o...hem hangi parti olursa olsun akp olmasın tek ne olursa olsun.

1|0
    0|0
  • Saadet partisi.

1|0
    0|0
  • Hırsızların yerine gelecek birileri bulunur,hırsızları atalım gerisi kolay.

2|0
    0|0
  • şıklarda olmadığı için mhp dedim ama Büyük Birlik Partisi MHP ve Saadet Partisi diyeyim.

0|0
    0|0
    • pardon cümle eksik kalmış. şıklarda BBP olmadığı için MHP dedim.

• Mhp de Chp de yapamaz bu saatten sonra. Baksanıza cemaat her yerde kadrolaşmış. Kimse yemez yani öyle bişey yapmaya. O yüzden chp mhp diye ayrılmak saçma.

0|0
    0|0
  • MHP olarak işaretledim fakat şuanda gerçekten bu ülkeyi yönetebilecek bir alternatife sahip parti olduğunu düşünmüyorum bu yüzden halen AK Parti diyorum.

0|0
    1|3
  • cemaatşu anchp ile yola cıkmaya yolsuzlugunu onunla yapmak için adım atıyor

saadet diyorum

0|0
    0|0
  • saadet yapmaz heralde

0|0
    0|0
  • yolsuzluk yapmayacağına inandığım tek parti MHP

1|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Yaparsa o da degistirilir. Hirsizligi legal gostermek senin dedigin ve cok tehlikeli

1|0
    0|0
    • beni kimsenin savunucusu olarak göstermeye çalışmayın. sadece durumun vahametini ortaya koyuyorum.

• Bbp verirdim

0|2
    0|0
Yükleniyor...