Satanist miyiz ki biz?

metal müzik dinlemeyenler, dinleyenlere neden satanist gözüyle bakar ki?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Cahiller çünkü zamanında banada dediler. Heavy gibi tarzların sadece müzik tarzı oldugunu bir türlü kafaları basmıyor

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Müziği dinlemiyorsunuz, sanki yaşıyorsunuz gibi bir havanız oluyor. Tipiniz falan değişiyor. Yoksa başka bir şeye yorumlamam. Paranın ve imanın kimde olduğu bilinmezmiş.

1|1
    0|0
  • satanist oldugumu yeni ögreniyorum

1|0
    0|0
  • 90larda satanist olayları çok fazlaydı. O tiplerle metal müzik dinleyen tipler görünüş olarak benzerler. Örneğin eskiden uzun saçlı sakallı siyah giysili bir tip göründümü direk satanist denirdi. Tabi eskide kaldı onlar.

1|0
    0|0
  • Geçmişte bir kaç ruh hastası çıktı dışardan bakınca benziyor diye hepsini bir kefeye koydular

0|0
    0|0
  • bide ellerinde kedi varsa kesin kesecekler derim

link :D

0|0
    0|0
  • beyinle alakalı bir durum :)

0|0
    0|0
  • Siz öyle diyorsanız öylesinizdir.

0|0
    0|0
  • Wahsen ben kendimi musluman saymiyorum. satanistle alakasi olmamali metal muziyin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende metalçıyım/ rockçüyüm.Gerçi her tür müzik dinliyorum ve birisi beni satanist sanıyorsa ne güzel :).Evet her gün evde et kesiyorum.Kedi eti değil, dana eti, arada bir kuzu ve tavuk.''Satan'' yani şeytan hafta sonları bize evde oturmaya geliyor.Konuşuyoruz bilgi paylaşımıda yapıyoruz.Öyle işte :).

0|1
    0|0
  • Ön yargılılar, ön yargılar.

1|0
    0|0
  • Bakmasını bilmiyordur kendi istediği gibi şekillendiriyordur

0|0
    0|0
  • Kim demiş bakıyo diye

0|0
    0|0
Yükleniyor...