Rap seven varmı? Bir de Arabesk rap kanalı varmış doğru mu?

arkadaşlar arabesk rap seven varmı.birde arabesk rap yayını yapan kanal varmış.türksattan izleyebilirmiyiz doğruysa kanalın adını bilen varmı

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Türksatta öyle bir kanal var, ama kalitesizliğini de ortaya koymuş. klipler yayınlanırken, kanalın sağından solunda, arkadaş arayan şahısların tel noları çıkıyor.

Not: kanalın ismi "maxclup"

0|0
    0|0
    • teşekürler çok işime yaradı bu :)

• Hüsrana uğraamana üzüldüm:( umarım bu tarzda daha kaliteli bi kanal çıkar. Umudunu yitirme:)

• 29gün

Pix tv var 2016

Erkekler Ne Diyor 13

• sagopa kajmer dinlerim. ama arabesk rap beni irite ediyor. çorbanın içine şarap koymak gibi bişey. böğğğ

1|1
    0|0
    • ne öyle seni seviyorum snei istiyorum neden böyle yapıyosun yoo. gözlerimi açtım dünyamı kararttın nasıl bi söz dizilimi. rap bu değil ki. arabesk rap yok zaten. başka bişey bu.

• sagopa kajmeri bende dinliyorum ve seviyorum.ama arabesk rapte güzel napimmm :)

• arabesk rap dinlemem ama normal raplerden bikaç dinlediğim var=)

0|0
    0|0
  • evet var çok kanal var bunun üzerine ama ben sevmem

0|0
    1|0
  • Arabesk rap sevmiyorum ama rap dinlerim/severim

0|0
    0|0
  • böyle bir kanal vardı adını hatırlayamadım hepsini sevmem ama güzel örnek olarak bu şarkının melodisini filan severim

bektaş sırtlan-ağlarım

0|0
    0|0
  • Türkiye'de rap müzik mi var sanıyorsunuz arabesk rapmiş o nedir ya klasik müzik dinleyin biraz kültürünüz gelişsin ya bide kişilik bölümünde açmışsın çok geliştiriyor ya insanı rap müzik''

0|0
    0|0
  • Dj AkMaN,SoNNeFeS ArABeSKRaPiN KraLı AgA :)

0|0
    0|0
  • asla dinlemem rap rep tarzlarını, insanoğlu bu eziyeti topluma yapması durdurulmalı!

0|0
    0|0
  • arabesk rep hayatta dinlemem keş şarkısı gibi ya..

0|0
    0|0
  • hem arabesk hem de rap sana hayırlı işler :))))))

0|0
    0|0
  • Rap'i fazla sevmem.Evet, arabeskin rap tarzına uyarlanmışı da var.

0|0
    0|0
  • kanal 23 sunuyordu öyle bi ara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...