Türkiye'yi yönetmeye başlasanız ilk yapacağınız iş ne olurdu?

Türkiye'yi yönetmeye başlasanız ilk yapacağınız iş ne olurdu?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Anayasanın ilk üç maddesindeki "değiştirelemez" hükümlerin değiştirilmesini sağlardım.

0|1
    2|4

Kızlar Ne Diyor 5

• yolsuzlukların hepsini idam ettirmek tecavuzculeri şeylerinden astırmak ve teröre bir son vermek !

0|1
    0|0
  • Asgari ücreti artırmak..

0|1
    0|0
  • Yoksullulların,doğanın ve hayvanların yanında olurdum ve o faişeye benzeyen adalet heykelini kaldırırdım (Türkiye deki adalet heykeli resmen faişeye benziyo)

0|0
    0|0
  • eski anayasayı getirirdim

0|0
    0|0
  • istemem başbakanımız gayet iyi yönetiyor allah razı olsun ondan.

0|1
    0|3
    • evet çok iyi yönetir o hırsızlık paralarının nereye akıtılacağını

• akp li olmayan hemen gezici ne kadar çok bastırılmış zihniyetli bir arkadaşsın

• yav utan utan başbakanına şükret eğer akp olmasaydı fifa 2002 oynuyordun hala fifa 2014 oynuyorsan başbakana şükret

Erkekler Ne Diyor 8

• Bazıları,

Terörle müzakere değil mücadele ederdim inanın bu kadar zor değil koskoca devletin 3 5 şerefsizle başetmesi tabi istenirse ;)

- Öle kürtçe lazca gürcüce v vs resmi dil falan olamaz ülke bölünür Türkçe resmi dil bitti. Evinde ne konuşuyosan konuş

- Dünyanın 1 numarası olmak için uğraş verir Türk ürünleri geliştiri ve pazarlardım.

- Halkıma değer verirdim

- Bu böle uzar gider en önemlisi ÜLKEMDEN ÇALMAZDIM ÇALANIN YATACAK YERİ OLMADIĞINI BİLİRDİM HE BUNLARI YAPARKENDE ÖLÜMÜ GÖZE ALIRDIM ;)

0|0
    0|0
  • Yolsuzluk yapanları hapse yollamak, haksız olanları çıkarmak.

0|1
    0|0
  • önce insan dan baslardım..

0|0
    0|0
  • türkiyeyi yönetmek istemezdim çünkü aşırı disiplinli otoriter bir insanım diktatör diye asılma ihtimalim olurdu zulüm olarak değil ama en ufak hataları bile es geçmeyecek kadar ciddi bir yapım var

0|0
    0|0
  • Türkiye'yi YÖNETEBİLMEK için önce on yıl görevde kalmak gerek :)

0|0
    0|1
  • Terör suçluları için idam cezası getirirdim ve ne kadar terör mahkumu varsa hepsini astırırdım

0|0
    0|0
    • ben de terör suçlularını serbest bırakırdım

• Ondan sonra ne yapardım biliyormusun. Senin gibileri çıktığı yere geri s okar dım :)

• Terörle Mücadele Kanununda değişiklikler yapmak ile başlardım.

0|1
    0|0
  • yol yapardım

0|0
    0|0
Yükleniyor...