Arkadaşlar ben çok çekingen biriyim

arkadaşlar ne yapmam lazım bu konuda okulda falan çok kötü oluyor yani okulda sadece 1 arkadaşım var onla güzel anlaşıyoruz ama hoca olsun diğer arkadaşlarla falan zor konuşuyorum ortam içinde konuşmayı fazla sevmiyorum ben napıcam ya of

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bende önceden senn gibiydim ama bir öyretmenime denk geldim o beni toplum içinde konusturdu mesala nasıl desem onceden sınııfta herkez bna ters hareket yaparlardı sımdı yapamıyorlar... kmse senden degerli değil konuş Gızzz korkma... :D

1|0
    0|0
    • yarın herkesin önünde ödevimi anlatmam lazım ezberliyorum ama okulda unutuyorum söyleyemeyincede herkes bana gülüyorrrrrrrrrr

• ödevin kolay olan yerlerını aklında tutup ezerleyebilirsin olmadı geç aynanın onune rahat bir nefes al ve birer ikişer defa okuduktan sonra aklından anlatmayı dene yani gülerlersede gülsünler çokta tın de geçççç... :D UMURSAMA :D

Erkekler Ne Diyor 5

• canım kızın cekıngenı makbuldur ıyıdır . yanı erkeklerınkısı ıse kotudur. zamanla acılırsın dert etme hem karakter boyleyse yapcak bır sey yok yanı. mutlu olmayı ogrenmelısın kendın ıle cunku baska kendın yok ve karakter de oyle kolay degısmıyo

1|0
    0|0
  • 10 tane 10 kuruşun olcağına 1tane 1 liran olsun ;)

0|0
    0|0
  • gel intihar edek beraber bende sen gibiyim.

0|0
    0|0
    • saçmalama ben o kadar salak değilim üstelik sadece okula karşı böyleyim. yoksa eskiden herkese karşı öyleydim ama sadece şimdi okula karşı böyleyim.

• :D tamam be ne kızıyon

• açılırsın zamanla sorun yapma kafana takarsan daha çok kötü olur unut bak nasıl olacak

0|0
    0|0
    • yani ben bildiğim gibi konuşmaya devam edeyim diyorsun peki ama bence sadece bizim okuldaki arkadaşları 8 sene tanıyorum ya açılasım varsada açılamıyorum çünkü tam açılcam "aaa hani sen çekingendin" dedikleri zaman ben kapanıyorum. sadece bizim okula karşın öyleyim yoksa bakkal amcaya falan normal davranıyorum ama sadece okula karşın çünkü onlar yüzünden :(

• değişiklik iyidir kendini iyi ifade edersin

• sonraya düşünürüm...

• en güçlü insanlar yalnızdır

0|0
    0|0
    • ben sadece ne yapmam gerektiğini söylemeni istiyorum yoksa yanlızlık arkadaşlara göre "ezik" kavramını oluşturuyor. ne yapıcam yardımcı olmucakmısınız?

Kızlar Ne Diyor 2

• Herhangibi bir beğenmeğin yerin var mınebilim olurya kiloludur ortma girmk konuşmk istmez isterde özgüvenı yoktur sende öyle olbilrsn ada düzgün konuşmıypsundur kendin sorgula eğer öyle bişeyn varsa onun üstne git.örneğin ben. Konuşmam yani hep kelmeleri yanlış kulanırm hep kendmle dalga geçrm herkesin içnde boyum kısa mesala kimse dalga geçmz ben kendmle dalga geçrm özgüvnini yerne getmwlisn tatlım sornunu bul

0|0
    0|0
  • birileri sana hep sen sus demiş.utanıyorsun.oysa arkadaşların yeri geliyor rahatça saçmalayabiliyorlar.hocalarla laubalileşebiliyorlar.yapacağın şey utanmaktan kurtulmak

0|0
    0|0
    • hep suusssss diyolar kaldım böyleeee

Yükleniyor...