Kurt Cobain'i nasıl bilirdiniz?

Belki tanıyosunuzdur belki tanımıyorsunuzdur. Tanımayanlara diyeceğim şey Nirvana grubunun 5 Nisan 1994 tarihinde ölen efsanevi solisti. Tanıyanlar eminim benden daha fazla şey söylerler onun hakkında lütfen dalga geçmeden yorumlarınızı istiyorum Kurt Cobain i nasıl bilirdiniz?

Güncellemeler:
Sorular mı birleşmiş nolmuş anlamadım ben :)

0|0
10|24

En İyi Erkek Görüşü

• kişiliği olan bir sesi vardı.onlarca ses içinden nirvana'yı ayırt edebilirsin bu sayede.kendisinin intihar ettiğine değil de karısı tarafından öldürtüldüğüne inanan biriyim.cennet mekanı olsun demek isterim ama intihar etmişse olmayacak duaya amin denilmez.

3|0
    0|0
    • tamamen katıldığım bir yorum bu şekilde düşünen çok insan var bende üstü kapatılan bazı şeyler olduğunu düşünüyorum intihar bana da mantıklı gelmiyo ama bilemiyoruz işte.

Erkekler Ne Diyor 23

• kurt baba gibi kimse gelmedi!

2|0
    0|0
  • kurt cobain candır

1|0
    0|0
  • Bence dünyanın en ileri görüşlü insanı Kurt Cobain’dir.Adam Justin Bieber doğduktan 35 gün sonra intihar etti. :)

3|1
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Çok sevdiğim ama " O kadar zenginliğin içinde neden uyuşturucu kullandın be adam ? Aklından zorun mu var ? " diye de hep kızdığım değerli bir vokaldi.

1|0
    0|0
  • çok cana kıydı.allah affetsin.

1|0
    0|0
  • iyi bilirdim aslında yazık etti kendine öyle bir kadın yüzünden. uyuşturucu falan abarttı.

1|0
    0|0
  • bu soru soruldu...

1|0
    0|0
  • iyi bilirdik,topragi bol olsun

1|0
    0|0
  • tanımıyorum ama tanımadan sevmediğim insanlardan birisi.

0|0
    3|1
  • allah rahmeting

0|0
    1|2
  • Kurt Cobain'in öldüğüne inanamıyorum abi ya link

1|0
    0|0
  • bence abartılıcak kadar büyük bir sanat icra etmedi bakış açısı aykırılı yaptığı işler ve sesi kesinlikle iyiydi ama çizgi ötesi diyemem, bir gilmour, bi jim morrison yada bir hendrix değildi...

0|0
    0|0
    • enstrümanı onlar kadar iyi bilmemesi, üstüne çizgi çekmeyi hak ettiği anlamına gelmez. onlar gibi benzersiz ve bambaşkaydı.

• "ben kimim ki bunlara karar veriyorum?" sorusunu kendine sormadıysan, benim de sormamın bir anlamı yoktur. ben gidip william burroughs gibi yaşıtım ergenlerle takılayım...

link

sen de eline kağıt kalem alıp favori sanatçı 11'ini yaz.

• yada ben gidip kendi müziğimi icra edeyim senin anlaman için çok çalışman gereken çok yol alman birazda zekaya sahip olman gereken;) önce müziği öğren hatta akademik eğtimini al ozaman anca benle denk gelirsin belki;)

• İyi bilirdik yan komşumdu arada şeker ve tuz alışverişinde bulunurduk lol. O BİR İLAHTI LAN İLAH :(

0|0
    4|3
  • Sana Elveda Derken.

0|0
    0|0
  • iyi bilirdik :)

0|0
    0|1
  • Rock tanrılarının arasına katıldı diye biliyorum en son...

0|0
    0|1
  • aykırı biriydi, tek bildiğim bu

0|0
    0|0
  • tanımıyorum

0|0
    1|0
  • hastasıydık kendisinin o dönem

0|0
    0|0
  • İyi bilirdik

0|0
    0|0
  • İyi bilirdik iyi ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• o öldüğünde yaşım küçüktü,kim olduğu konusunda da pek bi fikrim yoktu.
    ama şimdi :(
    keşke yaşasaydı,o güzel sesi yeni şarkılara değseydi.

2|0
    0|0
  • Şarkılarını bıkmadan sürekli dinlediğim nadir solistlerden.

2|0
    0|0
  • Müzik dünyasının kaybettiği büyük bir yetenek. Sesi kendine hastı ve özellikle Nevermind albümleri mükemmeldi.

1|0
    0|0
  • herşeyin başındaydi

1|0
    0|0
  • özlüyoruz.

1|0
    0|0
  • yazik olmus güzellige ):

1|0
    0|0
  • link ben sormuştum bu soruyu ama önemli değil hatırlanması güzel bir şey keşke bir sürü kişi sorsa aynı soruyu.

0|0
    0|0
  • iyi bilirdik

1|0
    0|0
  • severek dinlerim kendisini bnde converse nn ürettiği kurt cobain imzalı aykkabısı var:)

1|0
    0|0
    • Gerçekten mi bende çok almak istemiştim ondan neden gizleniyosun ki:)

• çünkü gizlenmem gerek:p

• kendisinin sadece ismini duymuş bulunmaktayım zira müzik tarzı bana uzak.

0|0
    1|0
Yükleniyor...