Çizgi roman okur musunuz?

Şimdiki jenerasyon çizgi romanları bilip okuyor mu bilemiyorum. Bırakın çizgi romanları normal bir kitabı eline alıp okuyanlar bile azaldı günümüzde. Birçok alışkanlığımız teknolojiye yenik düşüyor. Şahsen internet hayatıma girdiğinden bu yana kitap okuma alışkanlığım büyük ölçüde köreldi. Orta, 30'lu yaşlar ve üzeri olanlar çizgi romanları çok daha iyi bilir diye tahmin ediyorum. Teksas, Tommiks, Zagor, Kızılmaske, Mandrake, Mister No, Conan,.. bunları hatırlayan ya da hala bulup okuyanlarımız var mı acaba merak ettim. :)

• Okurum
    27% (7)32% (7)29% (14)Oy Ver
  • Okumam
    42% (11)23% (5)33% (16)Oy Ver
  • Bir zamanlar okumuştum ama artık zaman ayıramıyorum.
    19% (5)45% (10)31% (15)Oy Ver
  • Çizgi roman'da nedir?
    12% (3)0% (0)7% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• çocukluğum boyunca sürekli çizgi roman okudum, ancak şimdilerde alternatif kültür meraklısı arkadaşlarım elime tutuşturmadığı sürece aklıma gelmiyor açıkçası. bir de okumak zorunda olduğum o kadar çok materyal ve kitap var ki zaten, arada çizgi romana vakit ayırmak neredeyse lüks gibi geliyor bana...

fakat çocukluğumda red kit, ten ten, tommiks, kaptan swing, sonan gibi isimlerin müptelasıydım. hatta tommiks'in en bir yakışıklı adam olduğunu düşünürdüm o zamanlar, suzie'ye karşı da ayrı bir gıcığım vardı:))

0|0
    0|0
    • Evet büyüyünce kitap tercihleri ve öncelikleri de değişiyor. Sanırım artık geçmişte güzel bir anı olarak kaldı çizgi-romanlar.

• sonan koptum ya :) klavyenin azizliği..

• hakikaten sen söyleyinceye kadar ben de fark etmemiştim. benim klavyede c ile s yakın bile sayılmaz, nasıl bu kadar saçmaladıysam:)

Kızlar Ne Diyor 7

• Olmazmı . ten ten , red kit ve asterix okurdum. Şimdi ise evime net almıyorum pc başında saatlerimi geçirmek istemiyorum , kitap okumayı tercih ediyorum tv izlemeye .Keyfi bir başka :-)

0|1
    0|0
  • okurum bazen

0|1
    0|0
    • Hangi çizgi-romanları okuyorsun? Günümüzde hangi çizgi romanlar kaldı artık onu da bilmiyorum ya.

• red kit var mesela bir tanıdığımı dükkanı var her türlü eski dergi ,fotoğraf ,çizgi roman mevcut

• okumam değil ama hiç okumadım :) anormal derecede bir kitap kurduyum ama çizgi roman hiç okumadım benim zamanımda yokmuş :)

0|0
    0|0
  • genelde mecbur olmadigimca kitab okumam cook sikici o yuzden ama bazilarinin xosu gelir.romani bilirimde cizgi roman ne?

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
    • Çizgi romansız geçmiş bir çocukluk, gençlik dönemi ha. Üzüldüm. :)

• ama sen sorunu yanlış sormuşsun çocukluğu sormamışsın

• Okumam

0|0
    0|0

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• okumak ne kelime tam bir biriktirme hastasıydım ve kimseye vermeyide sevmezdim taaki annem evden taşınırken herşeyi kaldırıp atana kadar hevesim kırıldı ama hala okumayı severim

0|2
    0|0
    • Aynen. Ödünç vermeye bile çekinir, kıyamazdım ben de.

• C: Bir zamanlar okumuştum ama artık zaman ayıramıyorum.

0|1
    0|0
  • Lorel&Hardy, Red Kit, Conan favorilerimdi. Artık zaman ayıramıyorum. Bir sürü çizgiroman çıktı, kiminin de suyu çıkmış (mesela spider man). Şu aralar mangaya çevrilen Shakespeare eserleri dikkatimi çekiyor.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Bulursam okurum :)

0|0
    0|0
  • Bir zamanlar okumuştum ama artık zaman ayıramıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...