Izmir'i seçimlerde kim alır?

akp İzmir alabilir sizce yoksa chpmi alır anket falan var mıyapılmış hangisi daha çok alıyor ve akp alırsa İzmir değişirmi sizce

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• ne dıyonuz arkadaş siz nerde yaşıyonuz CHP den bahsedıyoruz İZMİR den bahsedıyoruz akp İMKANSIZ ! Birlik için Beraberlik İçin Özgürlük için Cumhuriyet Halk Partisi

1|3
    0|4
    • yavaş gel :)

• yavaş gelecek ankarada MANSUR YAVAŞ yavaş gardaşım yavaş artık bıttı lale devrı ;) alın voltanızı

• oltayı akpller atsın izmirde istemiyorum bende onları :)

Erkekler Ne Diyor 10

• yorumlar insanı yanıltır ancak şunu söylemek gerek chp ye oy veren bir insan akpye oy vermez özellikle şu son olaylardan sonra yani demem o durki bir önceki seçimden daha az oy oranı yakalamaz chp peki akp şu son gelişmelerden sonra oyunu arttırabilir mi? zannetmiyorum. binali yıldırıma gelince aday bizim ülkemizde çok mühim değil zaten mühim olsa da binali yıldırım a yine verilir mi o da ayrı bir konudur chp alır chpli akpli ya da mhpli değilim siyasi ideolojiden arındırmaya çalıştığım tahminimdir

0|0
    1|0
  • Cumhuriyetçi, Laik, Modern ve bir o kadar da hoş insanların bulunduğu güzelim İzmir'i akp mi alacak? Hiç sanmam! İlaveten;

link

1|0
    0|0
  • ben izmirin akpli olmama ıhtımalını sevıyorum,o sevgımıde oldurmesın ızmırlıler...

0|2
    1|0
  • Değişmez, yine CHP.

1|2
    0|1
  • İzmirde kesin CHP adana da kesin MHP mersinde %51 MHP İstanbul da %51 CHP anlarda inşallah CHP alir ;) bunlar benim tahminin bakalim ne olacak

1|0
    0|1
  • akp nın ızmır ı alma gıbı bı şanşı hıç yok hatta boşuna aday gösteriyolar ordan bosuna seçim kampanyası yurutuyorlar.

1|0
    0|0
  • akp 5 puan farkla chp ye yenilir. Chp alır

1|0
    0|0
  • AKP nin oyları yukselır ama alamaz

1|1
    0|2
  • banada alamaz gibi geliyor ama bu secimde bellide olmaz cogu istatistik ölcen kurumlar nette konusmuyor,

0|1
    0|0
  • akp alır en azından İzmir şehire döner

0|1
    1|1
    • neden akp alır

• izmire akpden başkan adayı diye biliyorum adamıda sevmedim şahsen

• yani adamın bakanlık döneminde yaptığı projelere işlere bakmak lazım

Kızlar Ne Diyor 6

• akp nin alamayacağı yerlerden İzmir

chp alır

1|3
    0|0
    • neden chp mhp alamazmı mesala akp zaten saymıyorum

• alamaz chp nin kemikleşmiş bir seçmen yapısı var izmirde

• akpnin alamadıgı bir şehir varsa oda izmirdir

1|1
    0|0
  • izmir mhpye veriyormuş diye duydum

0|0
    1|0
    • yorumlara bakarsak chp diyebiliriz

• bu sefer iktidar devirmeye yönelik olucak chp mhpye destek çıkıcakmış ama tabi öyle olmayadablr

• İzmir için akp olmalı

0|1
    1|0
    • neden gizliden yazıyorsunuz acaba hakeret falan ederler diyemi

• sen nie gizliden sorduysan.

• chp alıcak kesinlikle düşünme bile

1|0
    0|0
  • Bence chp alır

1|0
    0|0
Yükleniyor...