Arkadaşlar ingilizce pek bilmiyorum yabancı şarkıları nasıl söyliye bilirim ?

Arkadaşlar ingilizce pek bilmiyorum yabancı şarkıları nasıl söyliye bilirim ?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• azeriler bilirler aslında . Önce altazılı filmler izle. hangi kelime nasıl söylenir kafana kazınsın.

amerikan ingilizcesinden başlama moralin bozulur

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla dinle artık beyninde yer edecektir :) Başka çözümü de olduğunu sanmıyorum .d

1|0
    0|0
  • şarkı sözlerini önüne al, şarkıyı 10 kez art arda dinle ve eşlik etmeye çalış. gerisi gelir bence, insansın sonuçta.

0|0
    0|0
  • İşte tam burada sallamasyon usülü devreye giriyor =)

0|0
    0|0
  • defalarca dinle

0|0
    0|0
  • Pek bilmeseniz bile söylemek istediğiniz şarkının sözlerini bulup 3-4 dinlemeden sonra artık söylemeye başlarsınız. Başlarsınız diyorum tamamen söylemeniz için ya İngilizce bilmeniz ya da şarkıyı yavaşlatıp tekrar dinlemeniz gerekir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• dinleyerek... geçenlerde bir sitede türkçe okunuşu ile bir kaç şarkıya denk gelmiştim ama dil ing değil koreceydi bu nedenle okunuşları vardı..belki ing için de vardır.

0|0
    0|0
  • önce söylemek istediğin şarkıyı dinle kelimeleri içinden söylemeye basla uydurmasyon olsa da . sonra dinlerken netten sözlere bakarak dene böylelikle sözün nerede nasıl baslayacağını nasıl söylendiğini anlamış olacağından sözlerinden bakarakta sözün aslında ne olduğunu görürsün ve kolayca ezber söylersin

0|0
    0|0
  • Evde YouTube'dan karaoke yap. Ben öyle öyle ezberledim hep.

0|0
    0|0
Yükleniyor...