Sizce terörizm düşünce özgürlüğü kapsamında değerlendirilebilir mi?

Daha önce bir arkadaşım hakkında bu konu hakkında tartışmıştık, sizin de görüşlerinizi almak istiyorum. Sizce terörizm düşünce özgürlüğü kapsamında değerlendirilebilir mi?

Bana göre terör elbette bir düşünceye dayanır. Ama bunu düşünce özgürlüğü olarak göremeyiz. Peki sizce terörizm düşünce özgürlüğü müdür?

Ankete katılalım.

• Hayır. Terörizm düşünce özgürlüğü kapsamında DEĞERLENDİREMEYİZ
    100% (3)0% (0)100% (3)Oy Ver
  • Evet. Terörizm düşünce kapsamında DEĞERLENDİREBİLİRİZ
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• baskasının ozgurlugune tecavuz eden her eylem ve soylemde ozgurluk bıter,terorızm dusunce ozgurlugu degıl dupeduz vatan haınlıgıdır bencede katli mubahtır...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Beşikteki bebeği öldürmek özgürlükse ben ömür boyu köle olmaya razıyım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• arakadaşım terör diye bir şey yok ama bir hak varsa başka çaresi yoksa dolayli yollarda hakını veremiyor sa tek çare dağa çıkmak yanlız devlete karşı bir haklı bir mücadele veriyorsa kesin terör olmaz hiç hakkı hukuku yoksa sadece sifil bir halka bir eylem yapıyorsa ister devlet olsun ister bir örgüt olsun terörizm dir anlayacağın terör daha çok devlet yapıyor

0|0
    1|2
  • Kapsasa neyi ifade edecek? kapsamasa neyi ifade edecek?

Ettiği manaya göre bir kapsama alanı inşa edebiliriz.

0|0
    0|0
  • Düşünen kaç tane insan var ki özgürlüğünden bahsedelim

0|0
    0|0
  • dogmak özgurluktur. dogan herseyde özgurdur.

düşünmek özgur olmasa ortaya bir sey cıkmaz.

0|0
    0|1
    • o zaman ben özgürüm deyip sokakta bikaç marketin camını indireyim bu mudur özgürlük?

• özgurluk o degildir ohoo biz bunu tartısacaksak daha

• ben onu kastediyorum ama

• Malesef, adaletin olmadığı yerde anarşi başlar, kimse aksiyon fantezi yaşamak için dağa çıkmaz

0|0
    0|1
Yükleniyor...