Annemle aramı düzeltmk için abimin taciz ettiği sölemelimiyim?

Arkadaslar ben 7-8 yaşındayken abim tarıfından taciz ediliordm zorla öpüyor şeyine faln elletiyordu.o zamn anneme söledim ama annem inanmadı bu arada o yıllarda bbam vefat etmişti babam ölmedn önce tapsaydı babm inanırdı şimdi 20 yaşındayım o zaman lar çok acı çektm ve 7 yaşndan 10 yaşına kadar sürdü abm o zamn 15 lerindeydi ben 10 yaşındaykn bitti on yıldr da hiç bişey yapmadı şükür. ve yuzsuz bide 3 yıldr sevglm oldgnu öğrendiğinde o* demiiti şu an bilmiyorlar görüştügümüzü tabi neyse.Son 6 aydr tek kelime bile konusmadk ben konusma benmle cocuklugumu aldn sen benm dedm aynı evde yasıoz ancak annm konusmamzdan şikayetçi ve beni şuclamakta annmle aram kötü bu yüzden me yapmalıyım annmle aramı düzeltmek için.sölemeli miyim abmn yaptıkları sölesemde inanmaz diğer abilerimr söler atarlar beni evdn ama annemide cok seviorum o abimlede konusmak istemiorum fikirlerinize ihtiyacm var arkadaslar.?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle şunu sorayım sen azerimisin ?

0|0
    1|0
    • Hayr doguluyuz ama kürt de değiliz ama dogululuların erkekleri namusuna düşkündürbilirsin belki az

• tamam da ben aile içinde yaşansın demedim ki zaten aile içi hatta kuzenlerle bile yaşanan cinsellik iğrençliktir .ve tabi hayvanlarla ve ayrıca da küçük çocuklarla ... ben ne diyorum sen ne anlıyorsun :/

• Pardon ben yanlış anladm o zamn bu konuda hassas oldugum içn kusuruma bakma

Erkekler Ne Diyor 10

• Anneler erkek çocuğa daha düşkündür. ve babanı kaybetmiş olman (Allah rahme eylesin) anneni yıkmıştır. O sen ne dersen de abine inanır. Senin abine tavır koyman doğru mu peki? Sonuna kadar doğru. Sen doğru birşey yapıyorsun. Dua etmeye bak. Dua ile çıkarsın bu işten. Allah yardımcın olsun, Allah abini ıslah etsin.

1|0
    0|0
  • Ya abi bu nedir ya, abin hastadır muhtemelen. Unut gitsin diyeceğim ama anlamayacaksın ne demek istediğimi. Bildiğini yap.

0|0
    0|0
  • Anne kız arası bu yaşlarda sürtüşme olabilir çocukken olur öyle saç baş çekmeler anlamsız öpmeler ayrıca ben pek konunuzu idrak edemedim.

0|0
    1|0
  • hala böyle rezilliklerin olması ne kötü yaa...keşke şaka yapsan ama böyle bir konuyla şaka olmazki...umarım allah yardımcın olur...seninle aynı dertten muzdarip kaç insan biliyorum...ciddi yaptırımlar olmalı kanunen yanında olmalı herkes...

0|0
    0|0
  • bu ne lan korku filmi gibi:d allah yardım etsin kardeşim

1|0
    1|0
  • abini bir guzel dovsem ?

1|0
    0|0
  • çok kötü bir durum üzüldüm :(

0|0
    0|0
  • daha sonra abin senle beraber olmak istedi mi

0|0
    0|0
  • Ben yaşadım ensest ilişki. Fakat sonrası çok sıkıntılı bir süreç. Büyük bir kavram karmaşası ve kişilik çatışması yaşıyorsunuz içinizde. Bunu yaşamak isteyenlerin veya fantazisini kuranların tekrar düşünmesini isterim. Çünkü pişman olacaklar. Bir anlık heves, merak, seksüel dürtü, güven duygusu ve sahiplenme içgüdüsü ile yaşadığınız bu olayı, ömür boyu taşımak zorunda kalıyorsunuz. Dipsiz bir kuyu gibi bu durum. Ne durabiliyorsunuz, ne sonlandırabiliyorsunuz.
    Kötü tarafı ise, kafanızda cevabını bilmediğiniz ve anlamlandıramadığınız yüzlerce soru olması.
    Konuşacak, dertleşecek ve paylaşacak kimseniniz yok ve siz bu yükü tek başınıza taşımak zorundasınız.

0|0
    0|0
  • dua et içinde yasa abnin yaptıgı seyden dolayı evin parcalanması durumu olabilir hersey dahada kötuye gidebilir. evet haklısın ne desen ne yapsan ama inanmazsa daha kötu seyler olabilir.bilmiyorum ki zor bir durum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kaç abinn var ?

0|0
    0|0
    • 3

• içinde iyi anlaşabildiğin sana inanıcak olana anlat sıcsın. abine oyle abinin gözümün önunde canını alsalar ellerine silahı ben veririm .

• Evin bir kizisin uzerine titremeleri gerekirken...

anlastigin cocuk iyiyse kac kurtul o zaman.

0|0
    0|0
Yükleniyor...