DSLR ile dijital fotoğraf makinası arasındaki fark nedir?

Arkadaşlar foto makinası alacağım ama biraz bilgiye ihtiyacım var.

DSLR ile digital fotoğraf makinası arasındaki fark nedir?

Hangi makina daha kaliteli resim çeker?DSLR mi yoksa yoksa digital foto makinası mı?

Teşekkürler

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Dslr dijital zaten dijital fotoğraf makinesi dediğin ise kompakt fotoğraf makinesi tabi ki Dslr daha kaliteli ve profesyonel amaçlar içinde kullanılan cinsten normal bir kullanıcı için ise kompakt bir cihaz bile yeter

0|1
    0|0
    • Ben profesyonel bir fotocu değilim.Ama iyi bir makina almak istiyorum.Öyle kompact makinalar var ki neredeyse DSLR fiyatına.Bu durumda para konusunu olaya katmazsak hangi makinayı önerirsin?

TŞK

• Dediğin doğru fotoğrafçı arkadaşım eğer birden fazla lens kullanmayacak birisi için dslr gereksiz diyordu marka olarak bir şey söyleyemem

Rica ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Normal fotograf makinesi al gitsin dslr profesyonel kullanlar icindir.ayrica normal fotograf makinesiyle arasinda bayagi bir fiyat farki var.ornegin normal fotograf makinesi 300 400 tl arasindayken dslr forograf makineleti 1.500 2.000 tl arasi tabi markaya gore degisiyor.eget dslr alacaksan sana tavsiyem canon ve kodaklarin dslr modelleri .eger benim gibi amator fotografciysan normal fotograf makinesi al gitsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...