Allah beni tipimlemi siniyo

Bugun cok sevdigim kiza acildim keske acilmaz olaydim tipimi begenmedi bana laf etti bir ton laf etti. Sen bu tipe benimi yakistirdin ilk once tipine baksana dedi burnum yandan bakinca igrenc laz burnu oldugu icin onden bakinca sorun yok ama kiz laf atti agliyacaktim . Tipim idare eder boylu poslu paraliyim ama kiz okadar cok agir konustuki herkese rezil etti. Yerin dibine girdim sanki ayni servisteyiz utancimdan servisten ciktim okullarimiz ayri ama okadar jotu oldum ki kendimi öldüresim geldi agliya agliya eve geldim 18 yasindayim benden 2 yas kucuk kizdan bir ton laf yedim . Bizim sevmeye sevilmeye hakkimiz yoktu biz secmedik ki tipsiz olmayi bizde isterdik yakisikli olalim kizlar begensin diye ama neden boyle yapti sevgiliside yokmus. Sizce allah tipimlemi siniyo beni :(

0|0
8|19

En İyi Kız Görüşü

• Bi ara bende seninle aynı sorunu olan biriyle konuşmuştum ve tarif ettiğin sevdiğin kız falan aynı sanırım sendin o konuştuğum kişi :D Seni seven her halinle sever. Bu kızda önyargılı malın tekiymiş zaten çıksaydın mutlu olamazmışsın. Hatta seninle çıkmadığı için git bir teşekkür et.

0|1
    0|0
    • Bakk bu guzeli prenses tesekkur ederim :)

• tamam dediklerini uyguyalacagım :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Öncelikle Sen her söylenene kulak asarsan ezdirirsen kendini mutlu olamassın

Benim burnuma kimse laf etmedi hiç Hatta sevgilimde oldu beni çok sevdi

ama sağlıksal olarak ameliyat olmam gerekiyordu girmişken düzelttilerde

Şimdi hala bir takım problemler var

Şükür etmeli insan O kız sana onları söylediğine pişman olacaktır birgün

insanın kalbini kırmak İyi bişe zannediyorlar

hiiç üzülme sen Dik ol

Özgüvenini yüksek tutu seni seven burnunla kaşınla gözünle sevmesin

yüreğin için adamlığın için sevsin

link bu da benim burnumdu

1|0
    0|0
  • :( :( :( Gerçketen çok üzüldüm ya ağlamışsın bir de.. offffff

Bu ne özgüvendir ya ne sanıyor bu kızlar kendilerini sinir oldum. Ne demek beni bu tipe mi yakıştırdın ne demek! :@

Kalbin olduğunu unutmuş herhalde hanfendi. Ben birisini reddederken kibar olayım kalbini kırmayayım diye kendime acı çektiriyorum resmen. Tamamen kızın kişiliksizliği. Çok yakışıklı olmayabilirsin birisini sevmek demek dış görünüşünün kusursuz olması demek değildir zaten. O daha bunu anlayamamış :(

0|2
    0|0
    • o degil bide ilçe burası 12 bin nüfusu var ve sayılı erkeklerin içindeyim yani bakımlılıgımla tipimle giyimim le kuşamımla ama geldi it gibi azarladı agızımı bile açamadım.

• Ya gerçekten senin ten rengin,burnun,boyun,kaşın,gözün senin seçebileceğin bir şey değil ki. Bununla dalga geçmek insanlık değil gerçekten.. Neyse seven her haliyle sever. Çocukmuş o, öyle düşün.

• ayıp etmiş kızın gerçek yüzünü gördün işte hayırlı değilmiş zaten sana iyi biri olsa yüzüne öyle demezdi

0|1
    0|0
  • Problem sende degil kizda bence

0|1
    0|0
  • Böyle bir kız sana değmez zaten boşver :/

0|2
    0|0
  • kızın o*****luğundan başka bir şey değil bu.kendisinin yarın daha beter olmayacağını kim bilebilir? Allahım uzak etsin böyle tiplerden.sen de kendine güvensene biraz böyle kişiliksiz bir insan için üzülüyosun boşver beğenmeyen beğenmesin

0|1
    0|0
  • öyle düşünme üzülme , gerçekten seni sevene değer ver o mutlaka karşına çıkacak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Hala tip diyorsun evlat ya. Sen önce kendi tipinden önce karakterine suç bul. Böyle cazgır karıyı da ne yapacaksın zaten ! Allah yarattı dememiş, ağzına geleni saydırmış zilli. Bu hatun için ağlanır mı ? Kendine çeki düzen ver. Dış görünüş manasında demiyorum. Tipin umrumda değil. Allah'ın yarattığı her kul güzeldir. O kız beğenmez, başkası beğenir. Bu işler böyledir. Bundan sonra kendini bir nane sanan kızlarla muhattap olma.

1|4
    1|0
    • aynen he

• Ama ilk defa bu kiza oyle baglanmistim hic boyle asik olmamistim ben ya sirf utandigimdan servistende ciktim bir daha goremem zaten unutacam artik elimde degil o kadar laf yedikten sonra pesinden kosacak degilim. Tarzim cok iyidir ama giyim kusam yerinde .

• Allaha dua et şükür et o kız ciğeri pes para etmez bir kizmis o lafı bana dicek ha öyle bir tokat atarım ki bayıltırım, ama lafimla tokat atarım kurtulduğunu sükret

0|1
    0|0
  • İşte böyle başlıyor her şey , gittikçe pişiyorsun akıllanıyorsun öğreniyorsun ondan sonrada dersini veriyorsun bu gerzek kızların ( Gerzek olmayanları tenziye ediyorum) sonra senin haddini bildirdiğin kızlar gelip burada dert yanıyor çocuk bana yüz vermedi nasıl elde ederim falan diye. Dert etme 1. Level dasın her şey daha iyi olacak

0|1
    0|0
  • boşver tiple sınanma mı olur yürekle sınanırsın senin için hayırlısı buymuş benimde başıma öyle şeyler geldi reddedildim fakat çok iiyi biriyle tanıştım daha gençsin boşver takma

0|1
    0|0
  • Ergen kızlara gidip açılmayacaksın kardeşim yanlış yapmışsın.Ergen işte burnu havada gezer başka yerleride kalkmıştır.Saçma saçma konuşur böyle moralini bozarlar işte insanın takmaya değmez.Senin tipin o kıza göre kötü ama başka birine göre güzeldir o kişiden kişiye değişir seven biri mutlaka çıkacaktır.

0|1
    0|0
  • Senin de sevmek için öyle gerizekalıyı bulman da garip doğrusu. Aşk meşk hayatımın çoğu öyle terbiyesizleri tebiye etmekle geçti.

0|1
    0|0
  • şu çocuktaki özgüven olaydı keşke dikkat küfürlüdür link

0|1
    0|0
  • Takma kacana kardesim kizlar serseri tipli erkekleri sever. Akillari ermez. Tip yakisiklilik bos bunu o yasta anlayamaz. Kafana takma laz burnun klabilir ama iyi bir kalbin vardir. Sana xeger verecek birini bulacaksin uzulme*et o kizi

0|1
    0|0

• lan orda ben olaydım cehennemi yaşatırdım ona da neyse keşke agzının payını verseydin evlat akıllanmışsındır ama artık

0|1
    0|0
  • kardeşim böyle bir kızı kişiliğinden seviceğini sanmıyorum. tipide kaldırmış biyerlerini sen önüne bak çok daha iyileri var

0|1
    0|0
  • resmini yüklesene bir kardeş birde biz yorumlayalım tavsiye verelim

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • olgunlaşmamış bir kaşardan laf yemişsin. sende haddini bildireceğine ağlıyorsun öylemi. yuhhh.

0|1
    0|0
  • La suslan yapmacık olma ne aglaması erkek adam aglarmı

0|1
    0|0
    • Herkesin icinde okadar agir konustu ki elimde bile drgildi.

• Kardeşim . altı üstü bir kız 250 gram için ne moralini bozuyon . Cevap verecen kız olmayla susacan mı götünü kaldırma yarın ilk iş gine tekrar konus aklını başına al uyar bişeyler yap

• kız güzel değilse böyle vakkalar olabiliyor güzel kızlara açılmayı dene

0|1
    0|0
  • OlmADı diye üzülme ötesini bilseydin rabbine şükrederdin iyki olmamış diye...

0|0
    0|0
  • ben öyle kızların anasını babasını töbe töbeee

0|0
    0|0
  • gerizekalı ,kendini beğenmiş hayattan hiç bir şey öğrenememiş bir kızın lafından ağlamaman lazımdı

0|1
    0|0
    • noktalama bilgim kötü kıza dedim gerizekalı

• Burasi kucuk ilce o yuzden sirali kisilarin arasindayim tip te maddi durumda bakimda vb. Ama bu oyle laf ettiki keske �ldürseydi yani... Kizin maddi durumu kotu oyle cok bakimli gibi degil ama ask iste otada konur pokada.

• maddi durum ,görünüş falan hepsi önemsiz önemli olan karakterdir.

• işte atayızlar açıklasın bunu bazı erkeklerin kulu köpeği olanlar seni aşalıyor hakaret ediyor...

0|1
    0|0
Yükleniyor...