Şimdiye dek gittiğin en ilginç yer neresidir?

Şimdiye dek gittiğin en ilginç yer neresidir?

.

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• Norveç'in kuzeyinde Lofoten isminde fiyordların arasında bulunan bir adaya gittim. link

Las Vegas'ta bulundum. Lake Mead denen rezervuar gölünde yüzdüm ve resimdeki gemiye bindim link

Mumbai - Hindistan. Dünyada çok yer gördüm ama böylesini hiç görmedim. İyi veya kötü değil, farklı. link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ankarada bir bara gitmiştim yıllar evvel bütün manyaklar oraya toplanmıştı sanki kendimi manyak sanarken beni sivil polis sanmışlardı o derece manyaklardı tuvalette saçı mavi boğazına kadar çizme olan biri sıkıştırdıydı aklım gitti korkudan:/

0|0
    0|0
  • kilise...ibadet edicez diye kafayı buluyor insanlar...utanmasaydım "hayatı tesbih yapmışım"çalıp Ankara havası oynayacaktım.

0|0
    0|0
  • Türkiyenin her şehrine gitdim ama antalyada gecen 2 ay önce adamın biri yoldan geçerken bizi bir yere davet etdi ulan pavyon desen değil gece klubü desen değil cafe değil çok garip 1 yer etrafda dansçı kızlar var ama adam bize çay ikram etdi devamını boş verin :DDDDDDD

0|0
    0|0
  • link Nemrut Krater gölü

Mersindeki Cehenem çukuru

0|0
    0|0
  • Agnes <3 İlginç diye değil de, güzel diye sorsan verecek bir sürü cevabım olabilirdi. Mesela Abant - Yedi Göller çok güzeldi... Ama ilginç bir yer, bulamadım =)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • tuz gölü

0|0
    0|0
  • Safranbolu kristal teras.

0|0
    0|0
  • ilginç yerlere gitmedim

0|0
    0|0
  • benim dedimin köyünde ahırda tarihi eserler var yerden 20 metrelik bizans heykellerinin baş kısımları gözüküyor :D

0|0
    0|0
  • Capetown, Güney Afrika

0|0
    0|0
  • kelebekler vadisi

0|0
    0|0
  • Isparta-Denizli arasında Ali Baba adlı sözüm ona dinlenme tesisi.

0|0
    0|0
  • Körfez'e gelin dünya görünn(:

0|0
    0|1
    • Size rüya gelenler benim gerçeklerim. Kıskançlık ve haset duymanızı anlayabiliyorum ama önce seviyeli ve mantıklı olmanız gerekir. Anlattıklarım gerçektir ve kanıtlayabilirim. Açarım pasaportlarımı, vize sayfalarını gösteririm. Fotograflarımı paylaşırım. Size kapak olur.

Bir insanı töhmet altında bırakmadan önce azıcık beyninizi kullanmalısınız. Yaptınız çok ayıp. Genç olabilirsiniz ama kendinizin 2 katı yaşında bir adama laf sokmaya çalışmadan önce medeni ve akıllı olmayı denemelisiniz.

• Özrünüz kabul edilmiştir.

Ayrıca özür dilemeyi bilmeniz de çok yerinde bir davranış.

Sevgili genç arkadaşım. Bu yerleri gerçekten gördüm. İnanın bana maddi olarak hiç büyük paralar harcamadım. Sandığınız kadar zor işler değil bunlar. Hele Norveç'e gittiğimde yıl 1997 idi.

İnsanları lütfen yargılamayın. El elden üstündür. Hepimiz iyi niyetli ve birbirimize karşı saygılı olmalıyız, değil mi ?

Karşınızdaki kişi gerçekten "sallamış" bile olsa büyüklük ve efendilik her zaman siz de kalsın.

• Tşk ediyorum. Dedikleriniz de haklsınız insn kendini bos bulabiliyor bazen.

• Kız Kulesi

0|0
    0|0
  • Kız Kulesi Herkez oranın cok güzel oldugunu falan söylledi bende gittim ama içinde hiç bişey yokki 1 tane restorant vardı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• 0|1
    0|0
  • İlginç bulduğum yerlerden biri Tuz Gölüydü. Her yer bembeyaz, sonsuzluk gibi. Benim için o kadar hoş bir görüntüydü ki anlatamam.

0|1
    0|0
  • yer sayılmaz ama gittiğim bir lavabo vardı bu kdar ilginç bir yer olamaz çıkardığın bütün atıkarı borulardan geçerken götüyordun ..:( iğrençti...yarıda bırakıp çıkamıyorsunda tek tuvalet

0|1
    0|0
  • Yurtiçi- Ani harabeleri

Yurtdışı- Cambridge

0|1
    0|0
  • düşündümde hiç ilginç bir yere gitmemişim :D

0|1
    0|0
  • Fransa,Paris muhteşemdi ilginçten öte ^^

0|1
    0|0
  • Cadı kazanı cok guzel ve ılgınctı

0|1
    0|0
  • Okuduğum lise -.- mesela 1000 kişi olmasına rağmen doğru düzgün insan yoktu

0|0
    0|0
  • Geçen arkadaşım beni Esenler'de bir yere götürdü. İlk kez gittim Esenler'e. Çok ilginç geldi bana. Sanki başka bir dünya ciddiyim dalga geçmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...