Yazacağım hikaye için bir ana karakter lazım, fikir verebilir misiniz?

Soru;

Bugün oturup bir hikaye yazmaya çalıştım, çok güzel gidiyordum kendimi hikayenin akışına kaptırdım derken kaydetmek gibi bir alışkanlığım olmadığı için elektrikler gidince hikayede çöp oldu. Yazdığım her şey 10-20 defa okuduğum için aklımda fakat şimdi de aynı karakter üzerinden devam etmek saçma geliyor sizlerin ana karakter için uçuk fikirlerinizi bekliyorum (>.<)

Benim hikayemin özeti şu şekilde;

Genetiği ile oynanmış bir bebek dünyaya gelir, fakat bunun bir bedeli vardır. Sağ gözü renksizdir insanlar ana karakterden uzaklaşmaya başlar bunun sonucu olarak içine kapanık biri olarak yetişir lise çağına geldiği zaman potansiyelini fark etmeye başlar diğer çocuklardan daha güçlü ve zeki olduğunu keşfeder fakat bu potansiyelini nerede kullanacaktır.

Okuluna kadar kayıt ettirmiştim haytayı elektrikler gidince kaldı sap gibi ortada. ,_,

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Okulunda ki bir bayan öğretmen bu yeteneğini keşfetsin, onu eğitsin, onunla ilgilensin. Zekası yıldırım hızıyla aşsın!

Sonra o bayan öğretmeni evlendir, bu çocuk ona aşık olduğundan içine kapasın ve psikopata dönsün!

Zaman geçtikçe içinde ki üzüntü yerini nefrete bıraksın.

Bazı eylemlerde bulunsun bizim renksiz sıra dışı evladımız. Bu eylemleri sırasında bir kaç kişinin ölümüne neden olsun veeeee kestikk!

Hepsini ben anlatırsam senin niteliğin kalmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...