Boş bir deftere neler yapılabilir?

boş bir defter alıcam içine karakalemden yapıcağım resimler olucaktı ama farkettim iğrenç resim çiziyorum :D bu deftere ne yazabilirim ne yapıp eğlenebilirim? günlükmü tutsam dedim sonra vazgeçtim özelimi yazamam oraya ben okurlar falan?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kendin hikayeler uydurabilirsin. Bir kaç tane karakter tasarla hayalinde ve bu karakterlere defterinde can ver. Örnek olarak şöyle bir şey mesela

Beyler bugün dedemle beraber balkonda oturup elma suyu içiyoruz. baktım üstüme elma suyuna benzer bişey akıyo*. ağzımı dayadım biraz tadına baktım işek tadı geldi. küçükken işeğimi içmiştim ordan biliyom. neyse yukarı baktım komşunun küçük oğlu p*ç rıza çükünü çıkarmış işiyo. ben deli oldum hemen koştum boncuklu magnumumu aldım bunun çüküne sıkmaya başladım baktım bu ağlamaya başladı. babasını balkona çağırdı bana bağırmaya başladı "oğlumun çükünü kırdın seni polise şikayet edecem balkon magandası" dedi. ben dururmuyum durmam. "ulan oğlunun hurriyetini s*keyim balkondan işedi p*ç kurusu dedemde elma suyu sanıp içti" dedim. bunun kafasına boncuklu magnumumla sıktım, görüş açım çok dardı demirlerden sekti dedemin gözüne girdi. "en sevdiğim gözüme sıktın tabancasını s*ktiğim" dedi kafama bastonla vurdu. adamda polisi falan çağırdı çocuğun çükü kırılmış tüm mahalle bana saygı duymaya başladı mahallenin yeni reyisi benim artık.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• faturaları harcamaları geleni gideni yeneni içeni yaz defter bitince al bir hesapla nasıl bir dünyada yaşıyoruz canın sıkılsın hammınaaa..

0|0
    0|0
  • Şiir yazılabilir sayfalar dolusu...

0|0
    0|0
    • yazarım da ben şiire duygularımı yazarım fakat birilerinin okumasından rahatsız olurum bu yüzden yazamam :S

• Tam tersine yazdıklarımı zamanı geldi ginde cumle alem duymalı

• Senın okumaya niyetin yok galiba sen o defteri en iyisi alt sınaflardan birine verde en azından ziyan olmasın güzeim defter... :)

0|0
    0|0
  • ne kadar çok boş zamanın var buradan bunu anladım :D

0|0
    0|0
  • çektirdiğin resimleri yapıştır bacım :D

0|0
    0|0
  • bana bir şiir yazabilirsin mesela canım :)

0|0
    0|0
  • istediğin gibi karala bir şey yapmana gerek yok

0|0
    0|0
  • sayfalarından uçak gemi şapka gibi şeyler yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Yazıyorum ben... Bir defterim var evde rüyalarımı yazıyorum, büyük defterim var Günlük o zaten, çantamda var anlık notlarımı alıyorum, daha başlangıç aşamasında olan kitabımla ilgili yazacaklarımı giriyorum... Bir nevi depo hepsi... Anı deposu...

0|0
    0|0
  • ne yapacağının bir önemi yok , ilk bir kaç sayfasına

özenle yaptıklarından sonra bir değeri kalmıcak asmfşfk

0|0
    0|0
  • KITAP OKUYORSANIZ KITAPTA SIZI ETKILEYEN BOLUMLERI DEFTERE YAZIN SAYFA NUMARAIYLA BIRLIKTE VEYA YABANCI DIZI FALAN IZLIYOSANIZ SIZI ETKILEYEN BOLUMLERDE NOT ALIN DEFTERE. VEYA KELIME EZBERI YAPILABILIR. ŞARKI SOZU YAZILABILIR CAN YUCEL GIBI SAIRLERIN GUZEL SIIRLERI YAZILABILIR. FACEDE KARSINIZA CIKAN OZLU SOZLERDEN HOSUNUZA GIDENLER DERS NITELIGINDE OLANLAR YAZILABILIR

0|0
    0|0
  • Sayfalarından uçak gemi falan yap.

0|0
    0|0
  • Hergün hayattan beklediğin isteklerini umutlarını birer cümle ile not düş , zamanla gerçekleşenleri altına tekrar not al.

0|0
    0|0
  • Bence içine bir resim yap sonra hikaye yaz rüyalarını anlat ve arkadaşlarının isimlerini ve ne kadar sevdiğini yaz.

0|0
    0|0
  • Kurduğun hayalleri yazabilirsin.

0|0
    0|0
  • Gordugun ruyalari yaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...