Sürükleyici macera kitabı önerebilir misiniz ?

Arkadaslar ben Jack London kitaplarini çok seviyorum beyaz diş vahsetin cagrisi gibi sürükleyici kitaplar jules Verne aya seyahat kitabi da beni çok etkilemişti boyle sürükleyici macera kitabi onerilerinizi bekliyorum

Güncellemeler:
Yani suruklesin beni ben bu kitapları okurken usumustum soğuk olmamasına rrağmen kutupta geçiyor olaylar içinin urperdgni hatrliorm :)

0|0
14|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• uçurtma avcısısı okumadıysan iyi okumalısın. ve kesinlikle molokai ya da Türkçe adı Bir düşten ibaret.. çok etkileyici..

1|0
    0|0
  • Kırk yılda bir okuyorum be kardeşim :)

0|0
    0|0
  • jack london ademden önce kitabını okuyabılırsın.

tabı okumadıysan.

0|1
    0|0
  • sarah jıo böğürtlen kışı ve debbie macomber çiçeklerimi rüzgara verdim bunlar hayat romanları biraz dygusal ama macera aksiyon istiosan şimşek hırsızı kitabını çk seveceksin

0|0
    0|0
  • Aleın Kentıgerna nın Halüsinasyon kitabını oku bence biraz vahsetli bir kitap ve çok sürükleyici sonu çok şaşırtıcı bence okumalısın :)

0|0
    0|0
  • Ken Grimwood-kayboluş öneririm.

tess gerritsen- ikiz bedenler öneririm

sıdney sheldon- Oyunun Ustası

şimdilik bunlar:)

0|0
    0|0
  • bir dilekle başladı herşey debbie macomber

Tavsiye edderim. Ama kadınlara göre yazılmış. Ama :D yinede okuyun çok güzel

0|0
    0|0
  • Senden önce ben

Benden önceki kadın :)

0|1
    0|0
  • ahmet umit kesinlukle

0|0
    0|0
  • Alamut okudugum en surukleyici kitapti aksam sekizden sabah 4 e kadar bitirdim tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Nar ağacı gayet güzel tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Olasiliksiz

0|0
    0|0
  • Inci aral-safran sarı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• türk kitaplarından "ingiliz kemalin maceraları" serisini tavsiye ederim. kurtuluş savaşı döneminde yaşamış türk istihbaratçılarından ve hikayeler gerçek. sürükleyici ve içinde tanıdık olaylar barındırmasıda cazipleştiriyor. ama bulmakta zorlanabilirsin.

yabancı yazarlarda özellikle dünya klasiklerinde ise alexandre dumasın "monte cristo kontu" nu kesinlikle tavsiye ederim. sürükleyici ve güzeldir. filminide tavsiye ederim. eğer ezel dizisini izlediysen ilk sezonun senaryosu ondan esinlenmiştir.

eğer biraz ağır kaçan rus edebiyatını seviyorsan suç ve ceza, diriliş, savaş ve barış, budalayı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • jack kerouac yolda tam aradığın tarzda bir kitap.

0|0
    0|0
  • Amerikan Sapığı

0|0
    0|0
    • İçeriği ne teşekkürler bu arada :)

• :/ hadi ya tamam o zaman

• Yine de saol kardeşim :)

• Inci aral-safran sarı

0|0
    0|0
Yükleniyor...