Kursa gitmeden ingiliz? ne ce öğrenme nasıl olur ? ne önerirsiniz ?

ingilizce öğrenmek istiyorum temel var biraz.konusma seviyesine gelmem için ne önerir siniz? site olabilir,kitap olabilir, vs neler yapmalıyım ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• fono ilk adım kitapları var, İstanbul ve ankarada tüm sene boyunca ücretsiz ingilizce kursu var ITI araştır ve bedava her seviye için kurslarına katıl, çok kaliteli bir ortamları var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İngilizce öğrenirken kitap okuyarak konuşmayı sökmeniz mümkün değildir..

Konuşmayı öğrenebilmenin en iyi yolu chat sitelerinde yabancılar ile sohbet etmek..Ya da imkanınız varsa lisan en iyi ülkesinde öğrenilir..

0|0
    0|0
  • kesinlikle sözlük okumalı ve kelime zberlemilisin konuşmanı düzeltmek için altyazılı çizgilimlerden başla buz devri gibi bişi sonradan dizilere falan geçersin. Gramerleri internetten d eöğrenebilirsin.

daha sonra çeviri yapmaya başlarsın zaten. zaten başarılı olduğunu gördüğünde daha da hevesleniyosun...

bu arada telefonunu biligsayarını ingilizce kullan ve bilgisayar oyunlarını yabancıların bölgelerini kaydederek oyna onlarla konuşurken de ingilizcen bayaa gelişir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• link bu siteyi kullan ve yabancılarla chat yap 6 ayda başarırsın

0|0
    0|0
    • kardeşim bu sitede sadece video cıkıyor.sohbet etme ile alakalı bişi bulamadım.nasıl olacak

• üye oldum faceden lakin hala bişi çözemedim

• onayla herşeyi feysten

sonra site gelcek

sağ ortada starting varbas

anadilini sorcak

turkısh

yap sonra başla

• önce türkçe :(

1|0
    0|0
  • bol bol kelime ögren

0|0
    0|0
  • gunde 5 kelime ögren ayda yapar 150 kelime buda 10 ayda ne yapar =1500 kelime

0|0
    0|0
Yükleniyor...