Josef stalin & Adolf HİTLER

Stalin ve Hitler dünya için birer tehditmiydi yoksa büyük iki lidermi...(birbirleriyle savaştıklarını biliyorum ama ikisinide kendi milletleri pek sevmiyor & kabul etmiyor)

0|0
54

En İyi Erkek Görüşü

• faşist olmadan lider olamazsın.

0|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Biri kapitalist, faşist, ırkçı diğeri komünisttir. her ikisi de kendi ideallerini savunmak için milyonları öldürmüştür. ne amaçla olursa olsun çok günaha girdiler.

0|0
    0|0
  • Kendi milletleri nankor de ondan sevmiyorlar.. ikiside buyuk liderdi ulkelerini seven adamlardi

0|0
    0|0
  • çok yanlış anlaşılmış milliyetçi insanlardı liderlerdi.

0|0
    1|0
  • josef mengele tehditti asıl

0|0
    1|0
    • o adam doktordu diye hatırlıyorum ama

• o 3 değil 2 milyon

• birçok belgesel izledim bu konu hakkında 3 milyon diye hatırlıyorum

• Beyaz tenli ve mavi gözlü olduğum için Hitler diyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Doğrudur İkiside Pek Çok İnsan Öldürdü Fakat Hitler Yahudiler Konusunda Bence Haklıydı Şu an Dünyanın Hali Ortada !

0|0
    1|0
  • Hitlerin karakteristik özelliklerini beğenirim

0|0
    1|0
    • Hitler sadece yahudileri degil, sakat ve özürlü alman vatandaslarınıda öldürmüstür. Ayrıca 2000 kadar mavi gözlü alman cocugu nazilerin deneylerinde kullanılmıstır. (kahverengi gözlü doğacak olan cocukların göz rengini maviye cevirmek icin) Bir dahada o cocuklardan haber alınamamıstır.

Hitler'n kadınların evde oturup naziler icin cocuk dogurmasını isteyen konusmaları mevcut. Kadınlar icin zayıf cinsiyet derdi.

Yani karakteristik özelliklerini sevdigin adam ortada yesboss...

• yanlız Hitler hazin bir sonla Staline yenildi...

• Hitlerin karakteristik özelliklerini beğeniyorum dedim ben yani kazanmayı sevmek sanata,müziğe ve hayvanlara karşı sevgisini biliyorum. Ayrıca Atatürke karşı saygı ve hayranlığınıda biliyorum.

• Stalin sucks!

Heil Hitler!

0|1
    2|1
Yükleniyor...