Xp uygulamalar uyumluluk sorunu nasıl giderilir?

simcity deluxe edition oyununu aldım. ama pcm oyunu açmıyor yükleme ekranı bile gözükmüyor bugün aldım pcm önceden vistaydı tamriciye vermiştim xp yaptı :S

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bende Xp severim ama evdeki son pc de de çökünce yazılım W7 yapmak zorunda kaldık neden XP formatını atmış ki ? Ayrıca XP nin orijinal güncellemeleri önümüzdeki Nisan ayından sonra bitiyor.

Eksik bir kaç şey vardır o yüzden açmıyor olabilir mesela drectx uymuyor olabilir ama önce W7 ye geçin hem daha sorunsuz ve temiz.

0|0
    0|0
    • malesef babam pcsinin gereksiz olduğunu ve oturup g.t büyütmekten başka birşey yaramadığını düşündüğü için yeni pc almaya tenezzül etmiyor elimdeki pc antika yemin ediyorum. 98 di vista yaptık sonunda xp oldu yakında dillencek :D

• Olsun en azından işinizi görüyordur. Babana bunu daha açıklayıcı bir şekilde ifade etmelisin...

Erkekler Ne Diyor 4

• Xp kullanılırmı yav git bir bilgisayarcıya düzgün bir şey yüklesin gerekirse alt sürümlerdeki şeyleri caliştırmak için sağtıklayıp özellkler uyumluluk diyerek eskiyi seçersin

0|0
    0|0
    • pc den hiç anlmam gidince ne söylicem adama ve ne kadar tutar

• Yaptırdığın adama gidersen adamın hatası para almamalı baska yerde ne olur bilemeyecem

• bilgisayarinin özellikleri yetmiyor olabilir.

0|0
    0|0
  • "Tamirciye verdim" çok hoş göründü gözüme :)

0|0
    0|1
    • PC Yİ TAMİRCİYE VERDİM !

• EMİNİM ÖYLEDİR :D

• İstediğine inan. Bir kıza asılmaktan ya da canım istediğinde düzeysiz espri yapmaktan çekinen bir tip olmadığımı beni bilen herkes bilir.

• XP nin orijinal güncellemeleri önümüzdeki Nisan ayından sonra bitiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...