Şahan Gökbakar, Kemal Sunal'dan daha komik değil mi?

Kemal Sunal'ın tek esprisi ''hıhıhıhhıhı...'', ama Şahan çok yaratıcı şeyler buluyor

0|0
15|15

En İyi Kız Görüşü

• cCc Şahan Gökbakar cCc

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Küfürle komik olunmuyo

2|0
    0|0
  • Şahan gökbakar dediğin adamın yaptığı bel altı espiriye gülüyorsunuz sadece cinsellık ve bel altı üzerinden komedi yapıyo Kemal Sunal dediğin adam bel altı yapmadan bakışıyla güümsemesiyle insanları kendıne hayran bırakıyo. Kemal sunal kımseyle kıyaslanamaz.!

1|0
    0|0
  • ikisini kıyaslaman hoş olmamış Kemal sunal bir idoldur herşeyden önce,Şahan gibi sanatçılar onları örnek alarak yetişen gençler,Bugün Kemal sunaldan kimse bıkmıyor taklitleri hala yapıyor karşılaştıralmıyacak kadar mükemmel örnek olan bir efsane...Şahana gelince Şahan kesinlikle başarılı komik ama 50 sene efsane olurmu çocuklarının çocukları izlermi bilemem ! ? kaldıki ikisinin eser sayısı kaçtır ?!

0|0
    0|0
  • şahan çok tatlı ya :)

0|0
    0|0
  • Ciddi olmadığını söyle bana :)

1|0
    0|0
  • gazıyla güldüren bir adamı Kemal Sunal ile bir tutmak nasıl bir mantıktır ?

2|0
    0|0
  • kıyaslanamaz bilee . Kemal Sunal nerde Şahan nerde Allah aşkına yaa..

1|0
    0|0
  • burayı kültürsüzler basmış kaçın

0|0
    0|0
  • Kemal sunal tek geçerim sahan anca argo küfür bastir gitsin

1|0
    0|0
  • Kemal Sunal der susarım

0|0
    0|0
  • İkiside yaşadıkları dönemlerin en iyileri kıyaslamak saçmalık.

0|0
    0|0
  • Bana göre itici.

0|0
    0|0
  • şahan gökbakar'ı komik buluyorsanız, vay sizin halinize!

2|0
    0|0
  • Şahan Gökbakar gibisi yok! Kemal Sunal sıktı

0|1
    6|5

Erkekler Ne Diyor 15

• şahan dediğin embesillere göre mizah yapan bir varlık o bakımdan Kemal Sunalı komik bulmaman gayet normal...

7|2
    0|0
  • Kemal sunalla buyuyen bir nesil olarak ne zaman izlesek hala bizi gulduren bir adam olarak sahan kimmis daha

0|0
    0|0
  • hıhıhıhı sı yeter onun

3|1
    0|0
  • Kemal sunalı bunlarla bir tutamazsın tamam oda komik ama kemal Sunal efsana onun birşey demesine gerekde yok bir bakışı bile kahkaha attırıyor

link

0|0
    0|0
  • Beş film çevirmiş birisi yüz film çevirmiş birisi ile kıyaslanmaz.

0|0
    0|0
  • yazma çizme işinde daha yetenekli olabilir ama oyunculukları karşılaştırılamaz bile Forever Kemal Sunal

0|0
    0|0
  • Kemal Sunal'ın bir filmini yüz defa izlersin ama Recep İvedik'in bir serisini en fazla iki defa izlersin. Çünkü, Kemal Sunal, sanatçıydı. Aralarındaki en büyük fark bu.

0|0
    0|0
  • Ben bu kadar sığ bir insan görmedim. Allah aşkına çevirdiği filmlerin hangisi azcık üzerinde düşünülmüş. Adam etrafındakilerine küfür ediyor magandalık yapıyor ve bu komik oluyor. :\

0|0
    0|0
  • Demekki Kemal Sunal'ı iyice irdelememişsin sen.

0|0
    0|0
  • biz gülmeyi KEMAL SUNAL ile öğrendik küfürlerle değil ;)

0|0
    0|0
  • kardeş fark ettinmi onun filmlerinde hep belaltına gülüyorsun. küfür geğirme cinsellik osurmak . adamın komedi anlayışı. tam malsın

0|0
    0|0
  • kemal sunal daha komik

0|0
    0|0
  • sahan bana komik gelmiyor

0|0
    0|0
  • Şahan Götbakar Kemal Sunalın sol daşşağı olamaz

0|0
    0|0
  • birisi nostaji kemal sunalşu anyasasaydı belki aynı dönem oldugu için sahanla kıyaslanabilirdi.

o zaman sahan daha iyi diyebilirdik

0|0
    0|1
Yükleniyor...