Kapat

Nasıl bir iş kurulabilir?

Belki bu çok sorulan bir soru olmuştur.250.000-300.000 TL ile ne tür bir iş kurulabilir?Bu konuda cidden fikirlerinize ihtiyacım var...

Saygılar.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yemek işinde her zaman kar oranı yüzde 30 yüzde 35dir yüksektir yanii biraz eğitim varsa büyük markaların franhisingini al mado olur ya da özsüt olur bizim elimize 7 sene önce geçti böyle bir para dedeme spor salonu aldırdık devren lüx bir yerde müşterisi çoktu kelepir düştü o paraya zor bulursun yani biz 4 aile o salondan geçiniyoruz hemde rahat rahat

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok işleyen minibüs hattı alırdım. Tıkır tıkır işleyen bir iş...

0|0
    0|0
  • ınsanlar cok kalabalıklastı ve eve her zaman ıhtıyac var. ev alıp kıraya ver. oturdugun yerden para ayagına gelsın:) tanıdıklarımdan bırkac evını kıraya verıp o gelen kıralarla gecınen calısmayan ınsanlar var. gelırı gayet yuksek:)

0|0
    0|0
    • bu yatırımı Ordu'da düşünüyorum.Burada da kiralar ortalama 500 TL.ben bana ayda net (giderler hariç) 2500 TL bırakacak bir iş yeri bulmam gerek:))

• hımm o zaman spor salonu ya da ps3 cafe acmayı dusunebılırsın sanırım artık gencler ps3 oynamak ıcın cafeden cıkmıyorlar:) bızım okuldakı bıle bos kalmıyor hıc:)

• ufak ama kaliteli bir cafe-bar aç, büyük olsun dandirik olsun kafalarından uzak dur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Meraklı bilgili olduğun konuları bir düşün önce ondan sonra aralarında onun işini-ticaretini yapmaktan en çok zevk alacğın hangisi ise onun üstüne gitmeye çalış. Ancak iyice araştırmadan bir işe kalkışma yoksa o elindeki parayı kaybetmeyi bırak zarara bile girebilirsin

0|0
    0|0
  • Rent a Car.Arac alim satim.Eger cevren genis ise isini iyi yapiyorsan 2 yil icerin de araclarin cogalir ve rahatlarsin insanlarin sana bakis acilari degisir hayat tarzin da degisir tabi ki.

0|0
    0|0
  • kendine uyan işi seç eğer deneyimin varsa rent a car sana bu sermaye ile iyi kar getirir veya bir cadde de cafe aç hiç bişey bulamazsan 100 masalı bir internet cafe devral :)

0|0
    0|0
  • Türkiyenin şuanki hali ile ne yapsan batarsın

0|0
    0|0
  • otobüs al bir firma da çalışsin , getirisi çok güzel

0|0
    0|0
  • git iki tane ev al ver kiraya .. ya da alım satımını yap ..

0|0
    0|0
  • bak arkadaş insan yemeden yapamaz o yüzden sen bir çiğ köfte işine gir ya da kokoreç köfte filan

0|0
    0|0
Yükleniyor...