Ne tür şarkılar dinlersiniz ? Hayranı olduğunuz sanatçı veya gruplar kimlerdir :)

Ben kulağa hoş gelen her müziği dinlerim . Ama severek hayranlık ile dinlediğim belli başlı isimleri saymak yerine rap olarak sınıflandırmak daha kısa olur sanırım :) Ya sizinkiler sizler neler dinliyorsunuz ?

1|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• arabesk ve opera olmasında, ne olursa dinlerim; rap, caz,pop, türk sanat müziği, yabancı..yeter ki kulağıma hoş gelsin..

0|2
    0|0
    • Türk sanat müziğimi ben pek ısınamadım o tarza ama renkler ve zevkler tartışılmaz :)

• şuan faydee takmış durumdayım

faydee-Can't let go

faydee-Catch me

Faydee-laugh til you cry

aşık oldum :D

0|2
    0|0
  • Sezen aksı yıldız Tilbe norton veqas sahabe serdar ortaç :) ve en sevdiğim sanatçı ebru gundeş

0|1
    0|0
    • Sen ortaya karışık çıkardın :)))) biraz yabancı biraz rap biraz slow biraz pop :)) iyiymiş.

• :D aynen ger tur dinliyorum genelde rap dinliyorum biliorm bnden beklenmedik Bi davranş ama hoşuma gidio

• Niye beklenmez ? Dinleyebilirsin. Bej yatıyorum yarın önemli gün.

• Apocalyptica ve Three Days Grace gercekten cok iyi gruplar. Butun sarkilari cok anlamli. Ozellikle Apocalyptica I don't care.. ^^

0|1
    0|0
  • Kazım Koyuncu , Resul Dindar ,Selçuk Balcı

Göründüğü üzere şu sıralar Karadeniz şarkılarına taktım <3

0|2
    0|0
    • Güzeller ama :)) Geçenlerde karadeniz rap dinlemiştim komik ama dinletiyordu kendisini :)))

• blues tercihim

0|2
    0|0
    • Bir kaç kere dinlemiştim güzel :)

• Ahmedo Kaya. Her daim <3333

0|2
    0|0
    • Ahmedo kaya mı. Ahmet kaya mı :)) Ahmet Kaya ise hiç dinlemedim dinlememde ama senin fikrine saygı duyarım.:))

• Ülkemizin nesi var be :)))

• Ok ya. Yazamıycam sana daha fazla.yolsuzluk hırsızlık vicdansızlık var ülkede.

Erkekler Ne Diyor 3

• Progressive house ağırlıklı dinlerim chillout severim ambiente bayılırım trance ölürüm. Orjan nilsen dinliyorum şu sıralar

0|2
    0|0
    • Sende yabancı takılıyorsun güzelmiş :))

• Tabi dinlerim geceler başka türlü bitmiyor kardeş şarkı film olmadan vakit geçmiyor :)))

• ruh halime göre sevdiklerimde

Azer bülbül-İsyankar26 var sözleri çok iyi

0|2
    0|0
    • Azer bülbülü dinledim ama diğerini dinlemedim hemen 1 parçasını açıp dinleyim :)

• Pek dinlemem tarzım değil arabesk rap ama dinleyim değişiklik olsun açtım bir şarkısını çok bağırıyor aynı arsız bela gibi bağıra bağıra :))))

• :D bende a rabesk rap dinlemem ama bunun sözlerine odaklanıyom :D

• ruh halime göre şuanda zeki müren ve emel sayını dinliyorum.

0|2
    0|0
Yükleniyor...