Evcil hayvan eğitmeyi başarabildiniz mi?

kuş, köpek, kedi vs. eğitmeyi örneğin köpeğe dediklerinizi yaptırmayı veya kuşa konuşmayı başarabilen var mı?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Bir muhabbet kuşumuz vardı, 'Merhaba, anne, mama' demeyi öğretmiştik. 8 yaşında midesindeki urdan dolayı hayatını kaybetti. Sonrasında annem bir daha muhabbet kuşu almadı, 'Maviş'in yeri ayrı' dedi. Cidden öyleydi, farklıydı; bizimle birlikte sofraya oturup yemeklerden tadıp ekmek yerdi.

Sonra ben iki tane tavşan baktım. Ailecek çok sevmiştik onları da. Biri Yeni Zelanda tavşanı, diğeri de adi tavşan adıyla bilinen orman tavşanı cinsiydi. Ikisine de tuvalet eğitimi vermiştim. Yuvası dışında asla tuvaletlerini yapmazlardı. Bir de sevildiklerini hissederlerdi, kim sevip okşasa hemen ön ayaklarını havaya kaldırıp kendini kucağa aldırana kadar beklerdi. 3 sene baktım, uçağa bile bindiler benimle birlikte; ama sonra bir barınağa bırakmak zorunda kaldım, çünkü hamile olduğumu öğrenmiştim. Doktor bakmamamı söyledi tüylü hayvan diye ve bağışıklığım yokmuş.

İlerde bir Sibirya kurdu almak istiyorum, ama bakalım.

0|1
    3|0
    • :) tavşanlar iyi yerlere gelmişlerdir sayende:)

• Umarım :) Hala fotoğraflarına bakıyorum arada, çok özlüyorum onları.

Gül için teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 8

• Tuvalet eğitimi harici şaklabanlık yaptırmak adına bir eğitim verilmesi taraftarı değilim.

0|1
    0|0
  • kuşum vardı aşkım & seni seviyorum dıyordu op deyınce operdı falan...

kopeklerım var yat otur kalk pati ver opucuk ver bekle getir ye saldır komutlarını bılıyor

0|1
    0|0
  • küçüken cincivlerim vardı sonra öldüler bidaha hayvan beslemek istemedim

0|1
    1|0
  • kaz civcivi eğitmiştimm ama büyüyünce kesip yediler

1|1
    0|0
  • kuslarım 5 yıldır konusmuyor cok yabanıler

balıklarım yemı gorunce masallah atlet gıbı oluyorlar

hamsterım vardı sattım bayada evcıldı hanı benı yıcektı neredeyse

0|1
    0|0
  • Bende kuşumu egitiyorum umarım başarılı olurumm

0|1
    0|0
  • hepsine eğitimini verdim bebeklerim ne zorladılar ne zorlandılar

0|1
    1|0
  • eğittim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Köpeğim dediklerimi az çok anlıyordu,tuvalet eğitimi falan vermiştim :) Çok hisli hayvanlar

0|1
    0|0
  • Evet.Kuş besliyorum 5 yıldır.Kahkaha bile atıyor:)

0|1
    0|0
  • Sincap almıştım sadece biraz eğitebilmiştim, kıyamadım saldım ormana sonra.

0|1
    0|0
  • 2yıl önce bir papağan aldım malın önde gideni aynı ben yemek yiyip i çiyor başka bir şey yaptığı yok ne yaptıysam olmadı satıcam yakında ama o kadar alışmışımkı onsuzda olmuyo

0|1
    0|0
Yükleniyor...